אבץ פיקולינט

אבץ פיקולינט החיוני לתפקוד גופינו כאן באתר טבע נט לרכישה מהירה.

אבץ פיקולינט הינו מינרל התורם לתהליכים ביולוגים וביוכימיים בגופנו, ועוזר בסינתזת החלבונים. תפקידו של אבץ פיקולינט בגופנו הוא להוות לסייע לתהליכים מונעי דלקות ותחלואה, טיפול וחיזוק אברי רבייה הן בנשים ובגברים, ותפקוד סדיר של תהליכים כגון: חילופי חומרים, גדילה ותהליכים נוירולוגים במערכת העצבים.

 

 

 אבץ פיקולינט של חברות מובילות

 

אבץ פיקולינט - סופהרב

 

אבץ פיקולינט - סופהרב

 

טבליות אבץ פיקולינט - סולגאר

טבליות אבץ פוקולינאט - סולגאר

 

 

אבץ הוא מינרל חשוב מאד אשר משתתף בתהליכים רבים בכל מערכות הגוף. כאשר האבץ קושר קשר כימי עם חומצה פיקולינית, מתקבל השילוב אבץ פיקולינט אשר מאפשר ספיגה טובה ויעילה הרבה יותר של האבץ בגוף, הרמה של האבץ בגוף עולה והוא יכול לסייע יותר ולהשתתף ביותר תהליכים ביוכימיים בהם הוא לוקח חלק על בסיס קבוע ויומיומי. בין השאר עוזר האבץ במניעה או הקלה על נשירת שיער מוגברת, האבץ נלחם בזיהומים התוקפים את מערכת החיסון ומחזק את מערכת הרבייה והפריון של נשים וגברים כאחד.

 

יעילותו של אבץ פיקולינט

שימוש חשוב ומוכר יותר של אבץ פיקולינט הוא בשמירה על בריאות העור ומניעת פצעים בעור הפנים המכונים אקנה. מי שסובל מפצעים אלה יודע שמדובר בעיקר במטרד אסתטי ופחות בריאותי אך יעשה את כל המאמצים למנוע את הופעת הפצעים או לפחות לטשטש את המראה שלהם כלפי חוץ. כאשר האבץ נכנס לגוף כשהוא קשור לחומצה הפיקולינית הרי שהוא יכול להיספג גם בתנאים של תת חומציות, תופעה מוכרת אצל אנשים מבוגרים בעיקר.

 

ספיגת אבץ פיקולינט בגופינו

כאשר האבץ נכנס לגוף כשהא מחובר לחומצה הפיקולינית מתקבל מצב מצוין שבו מתבצעת ספיגה מלאה של כל כמות האבץ שמכילה הכמוסה. כך אין בזבוז חומר או בזבוז של כסף בשל מינון גבוה יותר שצריך ליטול. ברוב המקרים הכמוסות מכילות כמות של 22 מ"ג אבץ הנספג כאמור כולו בגוף ומשתתף בכל התהליכים שבהם הוא חשוב וחיוני. אבץ פיקולינט מתאים לשימוש בעיקר של אנשים מבוגרים אשר בשל גילם ובשל הזדקנות העור והגוף חלה ירידה ברמת האבץ בדם ועליהם להשלימה ממקור חיצוני.

על מנת לקבל מידע חשוב או מענה על שאלות הקשורות בכמוסות של אבץ פיקולינט (כמו גם בנושאים נוספים הקשורים בתוספי מזון) מומלץ לפנות אל חברת טבע נט, המנוהלת על ידי צוות נטורופתים מוסמכים ובעלי וותק וניסיון רבים בתחום. הנטורופתים יוכלו לענות על כל שאלה, לתת מידע רב בנוגע לאבץ פיקולינט וכך לסייע בקבלת ההחלטה הנכונה האם התוסף מתאים לאדם זה או אחר או שאולי לא.

 

מגוון ויטמנים של החברות המובילות