ויטמין A

מוצריו של ויטמין A:

 

 

ויטמין A יבש 5,000 יחב"ל 100 טבליות - סולגאר

 

ויטמין A יבש 5,000 יחב"ל 100 טבליות - סולגאר

 

תפקידו של ויטמין A

ויטמין A הוא ויטמין חשוב מאד שיש לו תפקידים רבים והוא אמון, למשל על ראיית הלילה, יש לו תפקיד חשוב במערכת הראייה כולה והוא גם שותף לתהליכים של בניית רקמות עור ריריות המצפות את מערכת העיכול ומערכת השתן בגוף האדם. הוויטמין גם שותף לתהליכים שונים המשפיעים על גדילת הגוף ועל מערכת הרבייה. המקור הראשי של הוויטמין הוא בפירות או ירקות המכילים את המרכיב בטא קרוטן - ההופך בגוף לוויטמין A. בנוסף ניתן למצוא את הוויטמין גם במזונות שמקורם בחי.

התייעצות עם רופא

חשוב מאש שלא לצרוך ויטמין A באפן עצמאי אלא להיוועץ עם רופא או איש מקצוע הבקיא בתחום של תוספי תזונה, כמו למשל צוות הנטורופתים של חברת טבע נט. הנטורופתים המועסקים בחברה מנוסים ובעלי ידע מקצוע רב וניתן ליצור קשר עם החברה בכל עת על מנת לקבל מידע, לשאול שאלות או לברר פרטים שונים אודות צריכת הוויטמין והשימוש בו במקרים רפואיים שונים.

מתי יש לצרוך ויטמין A?

כאמור, הוויטמין עשוי לסייע בחידוש תאי העור הריריים, הוא מסייע בהגנה על העיניים (כמו גם על מערכת הראייה כולה), יש לו תפקיד חשוב בחיזוק השלד והעצמות ונוכחותו הכרחית לחיזוק המערכת החיסונית וחוסן העור. את הכמות הדרושה של ויטמין A ניתן גם לקבל מצריכת מזונות מגוונים ואכילת תפריט מגוון ורחב. יחד עם זאת, ניתן גם להסתייע בוויטמין A כתוסף תזונה אך חשוב להתייעץ עם גורם מקצועי בטרם מחליטים ליטול על מנת ללמוד על השפעה של הוויטמין במידה ונוטלים תרופות או תוספים אחרים או על תופעות לוואי אפשריות הרלוונטיות באופן אישי.

כיום ניתן לפתור מגוון רחב של בעיות או מצבים רפואיים בזכות תוספי מזון שניתן לרכוש ולצרוך ובכך לאזן את המצב הבעייתי. צוות הנטורופתים של חברת טבע נט עומד לרשות הציבור וניתן לקבל מהם מענה מדויק לכל שאלה או פרט שדרוש לדעת, כך שכל המידע יהיה בידי השואל והוא יוכל לקבל את ההחלטה המתאימה והנכונה לו ביותר.

למידע על ויטמינים אחרים לחץ כאן