טונלין

יעילות הטונלין

אנשים רבים מנסים את מזלם בנטילת תוספי מזון שונים על מנת לרדת במשקל ולהצר היקפים. תוספי תזונה שונים המבוססים על הטונלין מסייעים בכך, תורמים להצלחת התהליך ולכן הם מבוקשים מאד בתחום של תוספי תזונה באופן כללי. ההנחה היא כי נטילה קבועה של מינון טונלין המתאים לאדם הנוטל אותו, בשילוב של צריכת תזונה נכונה ומאוזנת עשויה לסייע בהשגת חילוף חומרים תקין אך מהיר של מערכות הגוף, הפחתת אחוזי השומן בגוף ושמירה על משקל נכון ותקין באופן יחסי למצב הבריאותי ולגובה.

 

יתרונות

כפי שציינו מקודם שילוב נכון של צריכת תוספי תזונה כגון טונלין עם תזונה מאוזנת ושמירה על כושר גופני נכון יסייע משמעותית בחילוף חומרים תקין של הגוף ושיפור מערכות ותקשורת בין מערכתית, מה שיגרום להפחתה במשקל, הורדת אחוזי שומן ושמירה על המצב הבריאותי תקין. בנוסף התוסף מציע מינון אופטימלי של CLA, שנוסה במחקרים קליניים והוכח כתורם להתאוששות מהירה מאימונים

חברת טבע נט מציעה כמוסות טונלין מבית סולגאר. 

 

 

טונלין 60 כמוסות - סולגאר

טונלין 60 כמוסות - סולגאר

 

חשיבות הפעילות הגופנית בעת נטילת תוסף טונלין

כאשר הטונלין נלקח במקביל לביצוע פעילות גופנית על בסיס קבוע הוא מסייע לשריפת שומנים יעילה ומטיבה עם תהליך ההרזיה. הטונלין תורם להעלאת מסת השריר ויעילות פעילות השרירים ולמניעת איבוד מסת השרירים. הטונלין מופק משמן חריע ומבוסס על מולקולות של חומצה לינולאית מוצמדת - CLA. מדובר בחומר הבטוח לצריכה, גם אם על בסיס קבוע ולא נצפו לו תופעות לוואי שליליות במידה ומקפידים על מינון נכון, בטוח ומותאם של נטילת כמוסות טונלין.

 

מה עוד כדאי לדעת אודות טונלין?

תוספי התזונה המציעים צריכה של הטונלין נמכרים בדרך כלל במינון של 1300 מ"ג של טונלין. נמצא שזה המינון המקובל והמתאים ביותר עבור אנשים בוגרים על מנת לצרף את צריכת התוסף לפעולות נוספות שבהן הם נוקטים על מנת לרדת במשקל, לשפר את ההישגים בפעילות הגופנית שהם מבצעים ובהצרת ההיקפים שלהם. כמו בכל נטילה של תוסף תזונה או תרופה חשוב מאד שלא לחרוג מהמינון המומלץ, שכן הוא הנכון והמתאים ברוב המקרים עבור מי שמעוניין לצרוך אותו.

חברת טבע נט אף היא מזהה את הפוטנציאל הקיים בתוספי התזונה של טונלין ומציעה קו ייעוץ באמצעות נטורופתים מוסמכים ומיומנים שיכולים וישמחו לענות על כל שאלה בנושא של תוספי תזונה בכלל או תוספי הטונלין בפרט. ניתן ליצור קשר עם החברה ולקבל את מלוא המידע, הייעוץ והפרטים שעל בסיסם אפשר יהיה לקבל את ההחלטה בנוגע לצריכת תוסף זה או אחר ובהבנת ההשפעה של תוסף הטונלין על תהליך ההרזיה.

 

התרשמו מעוד מבחר סוגי ויטמינים