תמצית שיח אברהם (אגנוס קאסטוס) - סופהרב

תמצית שיח אברהם (אגנוס קאסטוס) - סופהרב

מחיר רגיל: 155.10 ₪

Special Price 98.00 ₪

זמינות: במלאי

שיח אברהם : מאזן הורמונלי בין אסטרוגן לפרוגסטרון. מסייע בבעיות פריון הנובעות מחוסר איזון הורמונלי, מווסת בעיות דימום מוגבר ומקל על תסמינים כגון: PMS ותופעות גיל המעבר. מביא לשיפור ניכר בתופעות קדם- ויסתיות.

מה מיוחד באגנוס קאסטוס תמצית של אלטמן?
מיצוי נוזלי של אגנוס קאסטוס - שיח אברהם
תמצית מרוכזת 1:2
מיצוי רכיבי הצמח באיזון טבעי ואופטימלי Optimal Extract
הוראות שימוש:
20-25 טיפות פעם ביום, מומלץ בבוקר.
יש למהול בחצי כוס מים/מיץ, עם או לפני ארוחות.
תיתכן היוצרות משקעים טבעיים של הצמח, יש לנער היטב לפני השימוש.
תכולה: 100 מ"ל
הרכב:
שם הרכיב
מיצוי אגנוס קאסטוס 1:2 (Vitex agnus castus)
שיח אברהם

Vitex Agnus castus - להקלה על תופעות קדם ווסתיות (PMS)

תמצית שיח אברהם* מצוי מסייע בחסר איזון של המערכת ההורמונאלית הנשית. פועל לאיזון המערכת, מסייע בבעיות פריון, מווסת בעיות דימום ווסתי מוגבר ומקל על תסמינים פיזיולוגים ופסיכולוגים האופייניים לתסמונת הקדם ווסתית (PMS). שימוש בתמצית שיח אברהם מצוי תביא לשיפור ניכר בתופעות קדם ווסתיות כגון עצבנות יתר, שינויים קיצוניים במצבי רוח ודיכאון.


שימושים עיקריים

הקלה בתסמיני התסמונת הקדם ווסתית (PMS)
מסייע בבעיות פריון
מווסת בעיות דימום מוגבר
איזון המערכת ההורמונאלית הנשית


יתרונות

מכיל תמצית תקנית של הצמח*
כמות חומר פעיל גבוהה במיוחדאחד הצמחים הפופולריים לסיוע במערכת ההורמונלית הנשית.
מחקרים מצביעים על יכולתו לפעול כמאזן הורמונלי בין אסטרוגן לפרוגסטרון.
לצמח זה פעילות אנדוקרינית הבאה לידי ביטוי בעבודתו על בלוטת ההיפופיזה תוך כדי הפחתת ייצור הורמונים מסוימים דוגמת פרולקטין, והעלאת ייצורם של הורמונים אחרים.
הצמח מסייע בבעיות פריון הנובעות מחוסר איזון הורמונלי, מווסת בעיות דימום מוגבר ומקל על תסמינים כגון: PMS ותופעות גיל המעבר. ממחקרים עולה כי שימוש בשיח אברהם מצוי מביא לשיפור ניכר בתופעות קדם-וסתיות כגון עצבנות-יתר, שינויים קיצוניים במצבי-רוח ודיכאון.

100 מ"ל
תיאור

פרטים

שיח אברהם : מאזן הורמונלי בין אסטרוגן לפרוגסטרון. מסייע בבעיות פריון הנובעות מחוסר איזון הורמונלי, מווסת בעיות דימום מוגבר ומקל על תסמינים כגון: PMS ותופעות גיל המעבר. מביא לשיפור ניכר בתופעות קדם- ויסתיות. מה מיוחד באגנוס קאסטוס תמצית של אלטמן? מיצוי נוזלי של אגנוס קאסטוס - שיח אברהם תמצית מרוכזת 1:2 מיצוי רכיבי הצמח באיזון טבעי ואופטימלי Optimal Extract הוראות שימוש: 20-25 טיפות פעם ביום, מומלץ בבוקר. יש למהול בחצי כוס מים/מיץ, עם או לפני ארוחות. תיתכן היוצרות משקעים טבעיים של הצמח, יש לנער היטב לפני השימוש. תכולה: 100 מ"ל הרכב: שם הרכיב מיצוי אגנוס קאסטוס 1:2 (Vitex agnus castus) שיח אברהם Vitex Agnus castus - להקלה על תופעות קדם ווסתיות (PMS) תמצית שיח אברהם* מצוי מסייע בחסר איזון של המערכת ההורמונאלית הנשית. פועל לאיזון המערכת, מסייע בבעיות פריון, מווסת בעיות דימום ווסתי מוגבר ומקל על תסמינים פיזיולוגים ופסיכולוגים האופייניים לתסמונת הקדם ווסתית (PMS). שימוש בתמצית שיח אברהם מצוי תביא לשיפור ניכר בתופעות קדם ווסתיות כגון עצבנות יתר, שינויים קיצוניים במצבי רוח ודיכאון. שימושים עיקריים הקלה בתסמיני התסמונת הקדם ווסתית (PMS) מסייע בבעיות פריון מווסת בעיות דימום מוגבר איזון המערכת ההורמונאלית הנשית יתרונות מכיל תמצית תקנית של הצמח* כמות חומר פעיל גבוהה במיוחדאחד הצמחים הפופולריים לסיוע במערכת ההורמונלית הנשית. מחקרים מצביעים על יכולתו לפעול כמאזן הורמונלי בין אסטרוגן לפרוגסטרון. לצמח זה פעילות אנדוקרינית הבאה לידי ביטוי בעבודתו על בלוטת ההיפופיזה תוך כדי הפחתת ייצור הורמונים מסוימים דוגמת פרולקטין, והעלאת ייצורם של הורמונים אחרים. הצמח מסייע בבעיות פריון הנובעות מחוסר איזון הורמונלי, מווסת בעיות דימום מוגבר ומקל על תסמינים כגון: PMS ותופעות גיל המעבר. ממחקרים עולה כי שימוש בשיח אברהם מצוי מביא לשיפור ניכר בתופעות קדם-וסתיות כגון עצבנות-יתר, שינויים קיצוניים במצבי-רוח ודיכאון. 100 מ"ל
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 72900014546547
יצרן סופהרב
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות