תמצית סיקריד- סופהרב

תמצית סיקריד- סופהרב

מחיר רגיל: 40.24 ₪

Special Price 26.70 ₪

זמינות: במלאי

ורמולה המכילה שילוב ייחודי של תמצית שורש ג'ינג'ר וויטמין B6 להקלה בהפחתת הבחילות וההקאות*, גם בתקופת ההיריון (Morning Sickness) .

תחילת ההיריון מלווה לעיתים קרובות בבחילות והקאות כתוצאה מהפרשת הורמוני השלייה. במצבים קיצוניים ניתנות תרופות נוגדות בחילות אשר אינן מומלצות לשימוש לאורך זמן ומומלץ להימנע מהן לחלוטין בתקופת ההיריון.

Sickrid = Get rid of the sickness

השילוב הייחודי של ג'ינג'ר וויטמין B6 מהווה חלופה טובה וטבעית לתקופת ההיריון, חלופה בטוחה לשימוש ונטולת תופעות לוואי.

ניתן לעשות שימוש בסיקריד גם למניעת בחילות והקאות שאינן קשורות להיריון, כמו בחילות נסיעה.

איגוד הגינקולוגיים ממליץ כקו ראשון לטיפול בבחילות היריון 1000 מ"ג של ג'ינג'ר ליום עם 25 מ"ג של ויטמין B6, כל 8 שעות. (לקוח מנייר עמדה מס' 19 של ההסתדרות הרפואית בישראל, האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה).

טיפים להקלה על בחילות בוקר:

אכילה של 2-3 קרקרים עוד בטרם קימה מהמיטה.
פרוסת לימון או קרח עשויים להקל על תחושת הבחילה.
אכילת ארוחות קטנות ותכופות, רצוי עשירות בפחמימות (לחם, אורז, פסטה).
שתייה מרובה, בעיקר מים או סודה בין הארוחות.
הימנעות ממזונות מתובלים, בעלי ריחות חזקים ומזונות שומניים ומטוגנים.
הימנעות משתית קפה מריח של קפה או כל ריח אחר המעורר תחושת בחילה.
תיאור

פרטים

פורמולה המכילה שילוב ייחודי של תמצית שורש ג'ינג'ר וויטמין B6 להקלה בהפחתת הבחילות וההקאות*, גם בתקופת ההיריון (Morning Sickness) . תחילת ההיריון מלווה לעיתים קרובות בבחילות והקאות כתוצאה מהפרשת הורמוני השלייה. במצבים קיצוניים ניתנות תרופות נוגדות בחילות אשר אינן מומלצות לשימוש לאורך זמן ומומלץ להימנע מהן לחלוטין בתקופת ההיריון. Sickrid = Get rid of the sickness השילוב הייחודי של ג'ינג'ר וויטמין B6 מהווה חלופה טובה וטבעית לתקופת ההיריון, חלופה בטוחה לשימוש ונטולת תופעות לוואי. ניתן לעשות שימוש בסיקריד גם למניעת בחילות והקאות שאינן קשורות להיריון, כמו בחילות נסיעה. איגוד הגינקולוגיים ממליץ כקו ראשון לטיפול בבחילות היריון 1000 מ"ג של ג'ינג'ר ליום עם 25 מ"ג של ויטמין B6, כל 8 שעות. (לקוח מנייר עמדה מס' 19 של ההסתדרות הרפואית בישראל, האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה). טיפים להקלה על בחילות בוקר: אכילה של 2-3 קרקרים עוד בטרם קימה מהמיטה. פרוסת לימון או קרח עשויים להקל על תחושת הבחילה. אכילת ארוחות קטנות ותכופות, רצוי עשירות בפחמימות (לחם, אורז, פסטה). שתייה מרובה, בעיקר מים או סודה בין הארוחות. הימנעות ממזונות מתובלים, בעלי ריחות חזקים ומזונות שומניים ומטוגנים. הימנעות משתית קפה מריח של קפה או כל ריח אחר המעורר תחושת בחילה.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290012760839
יצרן לא
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות