תמצית עוזרר - סולגאר

תמצית עוזרר - סולגאר

מחיר רגיל: 103.00 ₪

Special Price 74.00 ₪

זמינות: במלאי

צמח העוזרר מכיל באופן טבעי רכיבים הנקראים פלבונואידים המשפיעים על התרחבות כלי הדם ובמיוחד על העורקים הכליליים המזינים את שריר הלב משפרים את זרימת הדם, מאפשרים הזנה של הלב בחמצן ורכיבים מזינים נוספים.

כלי-דם מורחבים מפחיתים לחץ משריר הלב לשאוב דם דרך הגוף. החומרים הפעילים בצמח העוזרר משפיעים גם על אנזימים המעורבים במטבוליזם של אנרגיה בתוך שריר הלב עצמו. לצמח יכולת לייצב קולגן ולעכב את נזקיהם של רדיקלים חופשיים.

תמצית עוזרר הינו חלק מליין המכונה (Standardized Full-Potency™ (SFP מבית סולגאר אשר מכיל את כמות החומרים הפעילים הגבוהה ביותר בצמח ומבטיח אחידות ועקביות במינון בכל כמוסה וכמוסה באופן המייצג שקיפות פורצת דרך המבדלת אותו משאר שוק צמחי המרפא.
תיאור

פרטים

צמח העוזרר מכיל באופן טבעי רכיבים הנקראים פלבונואידים המשפיעים על התרחבות כלי הדם ובמיוחד על העורקים הכליליים המזינים את שריר הלב משפרים את זרימת הדם, מאפשרים הזנה של הלב בחמצן ורכיבים מזינים נוספים. כלי-דם מורחבים מפחיתים לחץ משריר הלב לשאוב דם דרך הגוף. החומרים הפעילים בצמח העוזרר משפיעים גם על אנזימים המעורבים במטבוליזם של אנרגיה בתוך שריר הלב עצמו. לצמח יכולת לייצב קולגן ולעכב את נזקיהם של רדיקלים חופשיים. תמצית עוזרר הינו חלק מליין המכונה (Standardized Full-Potency™ (SFP מבית סולגאר אשר מכיל את כמות החומרים הפעילים הגבוהה ביותר בצמח ומבטיח אחידות ועקביות במינון בכל כמוסה וכמוסה באופן המייצג שקיפות פורצת דרך המבדלת אותו משאר שוק צמחי המרפא.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 84041356
יצרן סולגאר
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות