טיפות ברזל - סופהרב

טיפות ברזל - סופהרב
27.61 ₪

זמינות: במלאי

לטיפול באנמיה וחסר בברזל
השלמה נוחה וקלה של ברזל עבור ילדים, נשים ומבוגרים המתקשים בבליעה של טבליות וכמוסות. טיפות ברזל של סופהרב מבוססות על קומפלקס ברזל פולימלטוז (IPC). לצורת ברזל ייחודית זו מספר יתרונות על פני ברזל סולפאט (ברזל דו ערכי) ובהן: תופעות לוואי מופחתות במערכת העיכול, מסיסות טובה המשפרת ספיגה והיענות טיפולית גבוהה מצד מטופלים. נטילת טיפות ברזל של סופהרב יעילה לטיפול באנמיה וחסר בברזל באותה יעילות כמו של ברזל סולפאט.

אנמיה מחוסר ברזל יכולה להיווצר על רקע סיבתי מגוון: תזונה צמחונית, דימום מוגבר ממערכות שונות בגוף (כיבי קיבה, טחורים, דימום וויסתי מוגבר וכיוב'), דרישות מוגברות של הגוף על רקע שינויי חיים (למשל בתקופת ההיריון וההנקה), מחלות ספיגה (בדרך כלל בגלל דלקתיות במעיים), ליקויי ספיגה רגילים, דלקות מפושטות, מחלות גנטיות של כדוריות הדם האדומות ועוד.

אנמיה נוצרת בהדרגה ומקדימים לה שלבים שונים של חסר בברזל הניתנים לאבחון בבדיקות הדם (ערכי הברזל החשובים לבדיקה הינם: המוגלובין, טרנספרין, פריטין וברזל חופשי. כמו כן חשוב לבדוק מדדים של כדוריות הדם האדומות-RBC,MCV). לאנמיה עצמה ישנם תסמינים רבים שמידת חומרתם או נוכחותם תלויה במשך האנמיה (האם כרונית או חריפה). אנמיה תתבטא בדרך כלל בתחושת עייפות ותשישות, בכאבי ראש, בנשירת שיער ובציפורניים שבירות, בסחרחורת, חיוורון של העור, דפיקות לב לא סדירות, טשטוש ראייה, נימול והירדמות של הגפיים, שיבושים במחזור החודשי ועוד.
תיאור

פרטים

לטיפול באנמיה וחסר בברזל השלמה נוחה וקלה של ברזל עבור ילדים, נשים ומבוגרים המתקשים בבליעה של טבליות וכמוסות. טיפות ברזל של סופהרב מבוססות על קומפלקס ברזל פולימלטוז (IPC). לצורת ברזל ייחודית זו מספר יתרונות על פני ברזל סולפאט (ברזל דו ערכי) ובהן: תופעות לוואי מופחתות במערכת העיכול, מסיסות טובה המשפרת ספיגה והיענות טיפולית גבוהה מצד מטופלים. נטילת טיפות ברזל של סופהרב יעילה לטיפול באנמיה וחסר בברזל באותה יעילות כמו של ברזל סולפאט. אנמיה מחוסר ברזל יכולה להיווצר על רקע סיבתי מגוון: תזונה צמחונית, דימום מוגבר ממערכות שונות בגוף (כיבי קיבה, טחורים, דימום וויסתי מוגבר וכיוב'), דרישות מוגברות של הגוף על רקע שינויי חיים (למשל בתקופת ההיריון וההנקה), מחלות ספיגה (בדרך כלל בגלל דלקתיות במעיים), ליקויי ספיגה רגילים, דלקות מפושטות, מחלות גנטיות של כדוריות הדם האדומות ועוד. אנמיה נוצרת בהדרגה ומקדימים לה שלבים שונים של חסר בברזל הניתנים לאבחון בבדיקות הדם (ערכי הברזל החשובים לבדיקה הינם: המוגלובין, טרנספרין, פריטין וברזל חופשי. כמו כן חשוב לבדוק מדדים של כדוריות הדם האדומות-RBC,MCV). לאנמיה עצמה ישנם תסמינים רבים שמידת חומרתם או נוכחותם תלויה במשך האנמיה (האם כרונית או חריפה). אנמיה תתבטא בדרך כלל בתחושת עייפות ותשישות, בכאבי ראש, בנשירת שיער ובציפורניים שבירות, בסחרחורת, חיוורון של העור, דפיקות לב לא סדירות, טשטוש ראייה, נימול והירדמות של הגפיים, שיבושים במחזור החודשי ועוד.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290013464859
יצרן לא
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות