פריגנטלי - סופהרב

פריגנטלי - סופהרב

מחיר רגיל: 88.00 ₪

Special Price 46.00 ₪

זמינות: במלאי

פריג'נטלי הינו מולטי ויטמין ומינרל עשיר ברכיבים המשלימים את כל צורכיהן של נשים הרות ומניקות במינון של טבליה אחת ליום.

בתקופת ההיריון עולה דרישת הגוף למרכיבי תזונה שונים, לוויטמינים ולמינרלים ולכן יש חשיבות רבה יותר להבטחת זמינותם של רכיבים אלו לגוף.

טבליה אחת של פריג’נטלי מספקת השלמה חיונית של הרכיבים התזונתיים החשובים ביותר בהריון, בייחוד מינון גבוה של חומצה פולית וברזל עדין בקשירה אורגנית המבטיח ספיגה יעילה ללא תופעות לוואי במערכת העיכול.

מחקר שפורסם בירחון American Journal of Epidemiology מעלה כי שימוש במולטי ויטמינים קרוב למועד ההתעברות יכול להפחית בצורה משמעותית את הסיכון לחלות ברעלת היריון. (1)

מחקר נוסף שהתפרסם בירחון Pediatrics הצביע בבירור על הקשר בין נטילת מולטי ויטמינים לפני ובמהלך ההיריון לבין מניעת מומים מולדים ובריאותו התקינה של היילוד. (2)
תיאור

פרטים

פריג'נטלי הינו מולטי ויטמין ומינרל עשיר ברכיבים המשלימים את כל צורכיהן של נשים הרות ומניקות במינון של טבליה אחת ליום. בתקופת ההיריון עולה דרישת הגוף למרכיבי תזונה שונים, לוויטמינים ולמינרלים ולכן יש חשיבות רבה יותר להבטחת זמינותם של רכיבים אלו לגוף. טבליה אחת של פריג’נטלי מספקת השלמה חיונית של הרכיבים התזונתיים החשובים ביותר בהריון, בייחוד מינון גבוה של חומצה פולית וברזל עדין בקשירה אורגנית המבטיח ספיגה יעילה ללא תופעות לוואי במערכת העיכול. מחקר שפורסם בירחון American Journal of Epidemiology מעלה כי שימוש במולטי ויטמינים קרוב למועד ההתעברות יכול להפחית בצורה משמעותית את הסיכון לחלות ברעלת היריון. (1) מחקר נוסף שהתפרסם בירחון Pediatrics הצביע בבירור על הקשר בין נטילת מולטי ויטמינים לפני ובמהלך ההיריון לבין מניעת מומים מולדים ובריאותו התקינה של היילוד. (2)
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290012760792
יצרן לא
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות