שמן אורגנו

מהו שמן האורגנו?

את תבלין האורגנו כמעט כולנו מכירים מהבישולים במטבח. אך מה קורה כאשר לא עושים שימוש באורגנו עצמו אלא בשמן המופק ממנו? מתקבל חומר שונה לגמרי שיש לו אינספור שימושים מיוחדים שבזכותם אפשר לרפא מצבים שונים בגוף. שמן אורגנו פראי הוכח במקרים רבים כמסייע בהקלה על תסמינים של דלקות, גירויים, ריפוי במקרים של קנדידה או זיהומים פטרייתיים אחרים, שלשול, ריח רע מהפה בשל הימצאות חיידקים על השכבה החיצונית של הלשון, שפעת, עייפות כרונית ועוד.

 

מוצריו:

 

שמן זרעי אורגנו פראי 60 כמוסות - סולגאר

שמן זרעי אורגנו פראי 60 כמוסות - סולגאר

 

חשוב לדעת!

חשוב לדעת על שמן אורגנו שכאשר הוא נמצא בבקבוק הוא מרוכז מאד ואסור לעשות בו שימוש באופן ישיר. חשוב מאד לדלל אותו במים. אופן הנטילה הוא דרך טפטוף של כמה טיפות על פי המינון הרצוי והמומלץ בתוך כמות של מים על מנת לדלל וגם על מנת שהטעם והארומה החזקים של השמן לא יבואו במגע ישיר עם העור או עם החלק הפנימי של הפה בעת הבליעה. באופן כללי ניתן לומר שהשימוש בשמן מותר גם לילדים אך חשוב להתחיל את הצריכה שלו באופן מדורג בשל טעמו החזק.

למה השמן נחשב לטהור?

האורגנו נחשב כצמח מרפא וזו הסיבה שיש לו סגולות רבות ושימוש נרחב בענפי הרפואה השונים. שמן אורגנו מופק מצמח אורגנו הגדל באזורים שאין בהם הדברה או זיהומים אוויר וקרקע, מה שהופך אותו לטהור, נקי וזך במיוחד. מעבר לכך שמן האורגנו ניחן בארומה וניחוח משכרים של הצמח עצמו ועבור מי שמחבב את הריח הזה - מדובר בחגיגה רב חושית של קסם נעים ובריאותי כאחד.

לצמחי מרפא ושמנים אתרים נוספים לחץ כאן

 

חברת טבע נט הינה חברה המנוהלת על ידי נטורופתים מקצועיים ומוסמכים אשר יכולים לספק מידע רב אודות סגולותיו של שמן אורגני ועל אופן השימוש בו באופן נכון ובטוח. כל אחד יכול ליצור קשר עם החברה, להתייעץ, לשאול שאלות, או לברר מידע ולקבל תשובות מוסמכות ונכונות שעל בסיסן יוכל לקבל החלטה האם שימוש בשמן זה או אחר עשוי לספק לו הקלה ומרגוע למכאוביו.

למידע אודות ויטמינים נוספים כנסו