מולטי ויטמין

אכילה יומיומית לא מאוזנת מובילה לחוסר בויטמינים, האוכל המתועש מוריד את רמת הויטמינים במזון מה שמוביל לכך שאנו לא מקבלים את הוויטמינים אותם אנו צריכים. תפקידו של מולטי ויטמין הוא להעניק לגופינו מינון קבוע של ויטמינים שונים ולעזור להם בפעילות השוטפת בסיוע לגוף ולהשלים חוסרים הקיימים.

 

מוצריו:

 

מולטי ויטמין ®VM-75 טבליות - סולגאר

מולטי ויטמין ®VM-75 טבליות - סולגאר

 

מולטי ויטמין לנשים PRE-GENTLY - סופהרב         

מולטי ויטמין לנשים PRE-GENTLY - סופהרב

 

 

מולטי-ויטמין לגברים 60 טבליות - סולגאר

מולטי-ויטמין לגברים 60 טבליות - סולגאר

 

      כמוסות מולטי ויטמין

כמוסות מולטי ויטמין SOLGAR VM2000 60

 

    180 כמוסות מולטי ויטמין

180כמוסות מולטי ויטמין SOLGAR VM2000

 

מולטי ויטמין של דוביס

דוביס מולטי ויטמין - פלוריש

 

מולטי ויטמין של דוביס - אריזת זוג

דוביס מולטי ויטמין אריזת זוג - פלוריש

 

יומי מולטי ויטמין של אלטמן

יומי מולטי ויטמין - אלטמן

 

מהם מולטי ויטמינים?

מולטי ויטמינים - כשמם כן הם - אלו תכשירים המכילים תערובות שונות של ויטמינים ומינרלים המשמשים במגוון תהליכים ופעולות בגוף וכאשר הם נצרכים באופן חיצוני כתוספי תזונה הם מסייעים לאותם הוויטמינים והמינרלים הנמצאים בגוף באופן טבעי, מזרזים פעולות, משתתפים בתהליכים ומעלים את המינון של ויטמינים ומינרלים חשובים שהכמות שלהם בגוף עלולה להיות לא מספקת או נמוכה מדי. כיום ישנם סוגים רבים של מולטי ויטמין המתאימים לשימושים מסוימים או לאוכלוסיות ספציפיות.

כך למשל ישנם תכשירים המכונים מולטי ויטמינים המיועדים לילדים בעלי חוסר של מרכיבים שונים בגוף, ישנו מולטי ויטמין המתאים לשימוש על ידי נשים בשלבים מסוימים של החיים ומסייעים במגוון תופעות לוואי של שלבי החיים - כמו למשל גיל ההתבגרות, איזון תופעות הורמונליות של תחילת גיל המעבר או כל תופעות אחרות הקשורות לנשים בלבד. ישנם מולטי ויטמינים המתאימים לשימוש על ידי ספורטאים או כאלה המתמידים בפעילות גופנית וצריכים לשמור על מדדים וערכים טובים של מרכיבי הגוף.

מה מכיל מולטי ויטמין?

כאמור, התכשירים המכונים מולטי ויטמינים מכילים תערובת של כמה וכמה ויטמינים ומינרלים גם על מנת לסייע למרכיבים השונים להיספג טוב יותר בתאי הגוף וגם על מנת לאפשר מגוון מרכיבים שיכולים לסייע במערכות השונות ובתהליכים השונים המתרחשים בגוף וכך לגרום לגוף לפעול בצורה טובה יותר, מטיבה יותר וכמובן להשלים חוסר כזה או אחר שיש בגוף בשל היעדר מרכיבים חיוניים שחשוב שיהיו ומכל סיבה שהיא אין האדם הצורך מצליח לשמור על רמה נאותה של מרכיב זה בגוף.

כיום ניתן לצרוך מולטי ויטמין באופן עצמאי ואין חובה לקבל לצורך כך מרשם מרופא. יחד עם זאת מומלץ לקבל חוות דעת מקצועית של אדם המומחה בתחום, כמו למשל הנטורופתים המנהלים את חברת טבע נט ועומדים לרשות הציבור בכל שאלה המתעוררת הקשורה לצריכת תכשירים אלה או אחרים ממשפחת תוספי המזון. ניתן לפנות אל החברה בכל עת על מנת לשאול שאלות על מולטי ויטמינים או לברר מידע נוסף ולקבל את התמונה הכוללת כדי לקבל החלטה מושכלת. 

למידע על עוד ויטמינים בטבע נט

 

לטופס צור קשר של חברת טבע נט לחץ כאן