מגה פרוביוטיק גוניור_סטארט - אבקה

תמונות נוספות

מגה פרוביוטיק גוניור_סטארט - אבקה

מחיר רגיל: 113.00 ₪

Special Price 104.00 ₪

זמינות: במלאי

פרוביוטיק גוניור , הגרסה החדשה בשם סטארט.

אבקת תערובת חיידקים פרוביוטיים בתוספת FOS
לשמירה על בריאות מערכת העיכול ולחיזוק מערכת החיסון של ילדכם.

היחידי שמכיל את חיידק העל DDS-1 - חיידק עמיד ועוצמתי במיוחד שיעילותו הוכחה במחקרים מדעיים, פטנט ייחודי של החברה.
פרוביוטיק ג'וניור פותח באופן ספציפי על מנת לתת מענה לצרכים של ילדים ופעוטות, לאחר שנים של עבודת מחקר ופיתוח בחברת UAS Laboratories המובילה בארה"ב לייצור פרוביוטיקה.
פרוביוטיק ג'וניור מציע שילוב סינרגטי של 20% מחיידק העל הפטנטי לקטובצילוס אצידופילוס DDS-1 ו- 80% מהחיידק ביפידובקטריום לקטיס UABLA-12 המעניקים יחד פוטנציה של כ-5 מיליארד חיידקים פרוביוטיים חיים, בתוספת סיבים תזונתיים מסוג FOS המהווים את מצע הגידול של החיידקים הטובים ועוזרים לשגשוגם במעיים.
תיאור

פרטים

פרוביוטיק גוניור , הגרסה החדשה בשם סטארט. אבקת תערובת חיידקים פרוביוטיים בתוספת FOS לשמירה על בריאות מערכת העיכול ולחיזוק מערכת החיסון של ילדכם. היחידי שמכיל את חיידק העל DDS-1 - חיידק עמיד ועוצמתי במיוחד שיעילותו הוכחה במחקרים מדעיים, פטנט ייחודי של החברה. פרוביוטיק ג'וניור פותח באופן ספציפי על מנת לתת מענה לצרכים של ילדים ופעוטות, לאחר שנים של עבודת מחקר ופיתוח בחברת UAS Laboratories המובילה בארה"ב לייצור פרוביוטיקה. פרוביוטיק ג'וניור מציע שילוב סינרגטי של 20% מחיידק העל הפטנטי לקטובצילוס אצידופילוס DDS-1 ו- 80% מהחיידק ביפידובקטריום לקטיס UABLA-12 המעניקים יחד פוטנציה של כ-5 מיליארד חיידקים פרוביוטיים חיים, בתוספת סיבים תזונתיים מסוג FOS המהווים את מצע הגידול של החיידקים הטובים ועוזרים לשגשוגם במעיים. יתרונות הפרוביוטיקה בילדים שגשוגם של חיידקים פרוביוטיים במערכת העיכול של הילד הינה הכרחית לשמירה על פעילות תקינה של המעיים, לחיזוק פעילות מערכת החיסון ולמניעת מחלות. מחקרים רבים מראים כי נטילת השלמות פרוביוטיות בילדים מסייעת למניעת שלשול (על רקע ויראלי או בעקבות נטילת אנטיביוטיקה), דלקת בקיבה, קוליק, גזים, מעי רגיש, נזלת אלרגית, דלקות אוזניים חוזרות, בעיות עור ועוד. אסטמה של העור (Atopic dermatitis) מחקר קליני שנעשה על המוצר פרוביוטיק ג'וניור (DDS Junior) הראה את יתרונותיו הבולטים בהפחתת הסימפטומים של אסטמה של העור (אטופיק דרמטיטיס) בילדים צעירים, בשיפור איכות החיים שלהם ובהפחתת הצורך בשימוש במשחות סטרואידיות. המחקר פורסם בכתב העת המקצועי The American Journal of Clinical Dermatology. לחץ כאן לקריאת תקציר המחקר בעברית. יתרונותיו של פרוביוטיק ג'וניור: פוטנציה גבוהה של כ-5 מיליארד חיידקים חיים במנה יומית אחת. מכיל 2 זני חיידקים פרוביוטיים ייחודים שעמידים בפני חומציות הקיבה והמרה, בעלי יכולת הישרדות גבוהה במעיים. המוצר אינו מכיל לקטוז, חיטה, ביצים, שמרים, סוכר, תירס, סויה, חומרי טעם מלאכותיים וחומרים משמרים. מכיל 70 גרם אבקה המתמוססת בקלות במים או מזון, ניטרלית בטעמה. כשר. הוראות שימוש: לילדים מגיל חצי שנה עד 8: יש לערבב 1/4 כפית (1 גרם) עם מים, או מזון לילדים שאינו חם. יש להשתמש מייד לאחר הערבוב. אין לעבור על המנה המומלצת.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290013621122
יצרן גרמזה
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות

הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים