אלטמן מגה גלופלקס MSM 480 כמוסות

אלטמן מגה גלופלקס MSM 480 כמוסות

מחיר רגיל: 480.00 ₪

Special Price 315.00 ₪

זמינות: חסר במלאי

מגה גלופלקס MEGA GLUFLEXמגה גלופלקס מבצע זוג -- 2 אריזות חסכון 180 + 60 טבליות מתנה

מגה גלופלקס בתוספת MSM נוסחה מיוחדת להפחתת כאבי פרקים ולשיקום סחוסים, כשמופיעה מוגבלות מסויימת ביכולת התועה, אשר הולכת ומתגברת (עד כדי בעיה באחיזת חפצים), קשיי הליכה, קשיים בלהתכופף, להסתובב ונפיחות פרקים.

נוסחא מיוחדת להפחתת כאבי פרקים ולשיקום סחוסים כשמופיעה מוגבלות מסוימת ביכולת התנועה, אשר הולכת ומתגברת והופכת להיות ברורה ומציקה, עד שיש בעיה באחיזת חפצים, קושי הולך ומתגבר בהליכה, קושי להתכופף ולהסתובב, והפרק מתנפח, כואב ורגיש למגע - יש לנו בעיה.
שמה הרפואי של הבעיה היא אוסטאו-ארתריטיס. זוהי תופעה ניוונית הגורמת בהדרגה לשחיקת הסחוסים, לכאבים בפרקים המלווים בדלקות וגורמת לקושי הולך ומתגבר בתנועת הפרק הפגוע. כדי שהסחוס יתחדש והפרק ישתקם הוא זקוק לתזונה מיוחדת. מתן גלוקואזמין כהשלמה תזונתית תחדש את תהליך בניית הסחוס ולכן מסייע בשיקום סחוסים מנוונים. הכונדרואטין מגן על הסחוס מפני פירוק טרם זמנו, ע"י עיכוב פעולת אנזימים מפרקי סחוס.
מגה גלופלקס שילוב של גלוקוזאמין, כונדרואטין ו- MSM מסייע בהקלה על אוסטאוארתריטיס תוך שיכוך כאבים, וזירוז החלמה מפציעות ספורט בסחוסי הפרקים ללא תופעות לוואי.מגה גלופלקס מכיל שני מרכיבים גלוקוזמין וכונדרויטין שילוב של מרכיבים טבעיים הפועלים לשיקום רקמות החיבור והסחוס. הלחץ והעומס בו נתונים מפרקיהם של ספורטאים רבים מחד [ברכיים של רצים, מרפקים של שחקני טניס, כתפיים של שחיינים ]. וזמן קצר מדי להתאוששות מאידך גורמים לעליה בשכיחות פציעות הספורט. מוצר המכיל גלוקוזמין וכונדרויטין יכול לעזור במניעת הנזק, ובתיקונו, אם כבר התרחש. באמצעות אספקת תמיכה תזונתית למפרקים, לעצמות, לגידים ולסחוסים. מומלץ במיוחד לספורטאים היוצרים עומס על המפרקים והסחוס כגון: אצאנים למרחקים ארוכים, רוכבי אופניים, מפתחי גוף

מגה גלופלקס +MSM:

תוספת MSM: משכך כאבים בעל פעילות אנטי דלקתית, המעכב מסרי כאב למוח, מזרים דם ומוריד זיהומים ברקמות
שילוב ייחודי: השילוב הנחקר ביותר של גלוקוזאמין וכונדרואטין שהוכח במחקרים קליניים
מפחית את כאבי הפרקים וממריץ את התחדשות רקמות הסחוס
מומלץ במיוחד כאשר שחיקת הסחוסים מלווה בכאבים
מגה גלופלקס הוראות שימוש: טבלית אחת 3 פעמים ביום עם הארוחה
תיאור

פרטים

מגה גלופלקס MEGA GLUFLEX מגה גלופלקס מבצע זוג -- 2 אריזות חסכון 180 + 60 טבליות מתנה מגה גלופלקס בתוספת MSM נוסחה מיוחדת להפחתת כאבי פרקים ולשיקום סחוסים, כשמופיעה מוגבלות מסויימת ביכולת התועה, אשר הולכת ומתגברת (עד כדי בעיה באחיזת חפצים), קשיי הליכה, קשיים בלהתכופף, להסתובב ונפיחות פרקים. נוסחא מיוחדת להפחתת כאבי פרקים ולשיקום סחוסים כשמופיעה מוגבלות מסוימת ביכולת התנועה, אשר הולכת ומתגברת והופכת להיות ברורה ומציקה, עד שיש בעיה באחיזת חפצים, קושי הולך ומתגבר בהליכה, קושי להתכופף ולהסתובב, והפרק מתנפח, כואב ורגיש למגע - יש לנו בעיה. שמה הרפואי של הבעיה היא אוסטאו-ארתריטיס. זוהי תופעה ניוונית הגורמת בהדרגה לשחיקת הסחוסים, לכאבים בפרקים המלווים בדלקות וגורמת לקושי הולך ומתגבר בתנועת הפרק הפגוע. כדי שהסחוס יתחדש והפרק ישתקם הוא זקוק לתזונה מיוחדת. מתן גלוקואזמין כהשלמה תזונתית תחדש את תהליך בניית הסחוס ולכן מסייע בשיקום סחוסים מנוונים. הכונדרואטין מגן על הסחוס מפני פירוק טרם זמנו, ע"י עיכוב פעולת אנזימים מפרקי סחוס. מגה גלופלקס שילוב של גלוקוזאמין, כונדרואטין ו- MSM מסייע בהקלה על אוסטאוארתריטיס תוך שיכוך כאבים, וזירוז החלמה מפציעות ספורט בסחוסי הפרקים ללא תופעות לוואי.מגה גלופלקס מכיל שני מרכיבים גלוקוזמין וכונדרויטין שילוב של מרכיבים טבעיים הפועלים לשיקום רקמות החיבור והסחוס. הלחץ והעומס בו נתונים מפרקיהם של ספורטאים רבים מחד [ברכיים של רצים, מרפקים של שחקני טניס, כתפיים של שחיינים ]. וזמן קצר מדי להתאוששות מאידך גורמים לעליה בשכיחות פציעות הספורט. מוצר המכיל גלוקוזמין וכונדרויטין יכול לעזור במניעת הנזק, ובתיקונו, אם כבר התרחש. באמצעות אספקת תמיכה תזונתית למפרקים, לעצמות, לגידים ולסחוסים. מומלץ במיוחד לספורטאים היוצרים עומס על המפרקים והסחוס כגון: אצאנים למרחקים ארוכים, רוכבי אופניים, מפתחי גוף מגה גלופלקס +MSM: תוספת MSM: משכך כאבים בעל פעילות אנטי דלקתית, המעכב מסרי כאב למוח, מזרים דם ומוריד זיהומים ברקמות שילוב ייחודי: השילוב הנחקר ביותר של גלוקוזאמין וכונדרואטין שהוכח במחקרים קליניים מפחית את כאבי הפרקים וממריץ את התחדשות רקמות הסחוס מומלץ במיוחד כאשר שחיקת הסחוסים מלווה בכאבים מגה גלופלקס הוראות שימוש: טבלית אחת 3 פעמים ביום עם הארוחה
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290024775411
יצרן אלטמן
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות