גינסנג קוריאני

המקורות של גינסנג קוריאני

שורש הגינסנג מוכר ברפואה הסינית העתיקה וברפואות נוספות מהמזרח הרחוק בשם שורש אדם, שכן השורש עצמו, בטרם עובר עיבוד כלשהו דומה בצורתו לדמות אדם. השורש גדל באזורים של צמחיית פרא תחת תנאי אקלים קר והוא נפוץ בעיקר בקוריאה ובצפון סין. גינסנג קוריאני נחשב לבעל סגולות ויכולות רבות של ריפוי, הקלה על מכאובים או מניעת מצבים בריאותיים קשים ולכן הוא נפוץ מאד ומומלץ לשימוש על ידי רופאים ומטפלים כאחד במגוון רחב של מצבים או בעיות.

 

התרשמו ממבחר המוצרים:

 

תמצית גינסנג קוריאני 60 כמוסות - סולגאר

 

 

תמצית גינסנג קוריאני 60 כמוסות - סולגאר

 

 

המרכיבים של גינסנג קוריאני

נמצא שבשורש גינסנג קוריאני ישנם כ- 30 חומרים פעילים שונים אשר יכולים בעת הצורך לשפר או לרפא מצבים של חולי או מכאוב. כך למשל נמצא שהשורש מתאים למצבים של רצון בהתעוררות מינית והגברת החשק המיני, יש בו כדי לשפר את התחושה הכללית של הגוף וכך להעלות את המורל ואת מצב הרוח, הוא מגביר את רמות האנרגיה בגוף ובנקודות הצ'י, מסייע לתפקוד תקין ויעיל של מערכת העיכול והכבד, מחזק את מערכת החיסון ומביא להרגעה וחיזוק של המערכת החיסונית.

סוגים שונים

מלבד הגינסנג הקוריאני ישנם סוגים נוספים ונפוצים של שורש הגינסנג - גינסנג סיבירי, גינסנג יפני וגם גינסנג הודי. גם סוגים אלה גדלים באזורים קרים מאד ולכן הם נפוצים שם. כמו בכל מצב של תהיה בנוגע לנטילת תוסף מזון - מומלץ לפנות אל איש מקצוע בתחום כדי לקבל את מלוא המידע החשוב לדעת לפני כן. חברת טבע נט מנוהלת על ידי צוות נטורופתים אשר יכול לשפוך אור ולייעץ רבות בנושא של גינסנג קוריאני וניתן לפנות אל החברה ולקבל את המידע הדרוש או מענה לכל שאלה.

כאשר גינסנג קוריאני או גל תוסף תזונה אחר נלקח במצבים שבהם הוא מתאים ויכול לסייע - אין ספק שמזור לכאב או הקלה על תסמינים יופיעו במהרה. יחד עם זאת לא מומלץ לעשות זאת מבלי להתייעץ קודם לכן עם איש מקצוע ולהבין בדיוק במה דברים אמורים, לעיתים רב הנסתר על הגלוי וכדאי להבין לעומק מה המאפיינים של כל תוסף או צמח.

כנסו והתרשמו מעוד מבחר עצום של ויטמינים