כמוסות שום סופהרב

תמונות נוספות

כמוסות שום סופהרב

מחיר רגיל: 101.20 ₪

Special Price 62.00 ₪

זמינות: במלאי

כמוסות שום של סופהרב, השייכות למשפחת צמחי המרפא, מכילות שמן שום מרוכז המסייע לגוף בהתמודדות עם מחלות שונות, בעיקר אלו של הסינדרום המטבולי: ייתר לחץ דם, שומנים בדם וסוכר גבולי. בשנים האחרונות נעשו מחקרים רבים המראים את יעילותו הרבה של השום לטיפול ומניעה של מחלות לב וכלי דם. השום מסייע בהפחתת לחץ הדם ובהפחתת מדדי קרישיות הדם (מדלל דם). מאחר והשום עוזר להפחית גם שומנים בדם כמו כולסטרול וטריגליצרידים (משמש כמסיס שומן), הוא תורם להפחתת הסיכון להיווצרות של טרשת עורקים ובכך מגן על הלב מפני מחלות. שום חיוני וחשוב להתמודדות הגוף עם זיהומים שונים ויראליים וחיידקיים ומחקרים מדגימים את יעילותו הרבה במניעת מחלות דרכי הנשימה (זיהומי גרון, אוזניים, סינוסיטיס, סימפונות ודלקות ריאה).

לשום יכולת חשובה גם במניעה וטיפול בזיהומים פרזיטיים של דרכי העיכול. תולעים, אמבות ואפילו קנדידה מגיבות לנוכחות של שום במערכת העיכול ולכן הוא יכול לשמש כרכיב מגן אנטי זיהומי ואנטי פרזיטי. על פי המלצות ארגון הבריאות העולמי (WHO - World Health Organization), יש לצרוך 2-5 גרם של שום טרי ליום כדי לקבל יעילות טיפולית מהשימוש בשום. מינון זה שווה ערך ל 0.5 - 1.4 מ"ג של שמן שום. כל כמוסה של שום מכילה 1.2 מ"ג המקבילה לכ-3,400 מ"ג שום טרי! המשמעות הינה מוצר המגיע בריכוז הגבוה עד פי 7 מהאבקות המוכרות בשוק.

כמוסות שמן שום של סופהרב הינן מופחתות ריח. השום מתפנה מהגוף דרך דרכי הנשימה ומכאן הריח האופייני המלווה לאכילת שום טרי והמהווה מגבלה בשימוש יומיומי עבור מרבית האנשים. החלופה הטובה להפקת יעילות טיפולית מהשום הינה לצרוך שום מתוסף המכיל ריכוז נכון במינון יעיל מבחינת הגוף ובאופן שימוש שאינו מגביל.
תיאור

פרטים

כמוסות שום של סופהרב, השייכות למשפחת צמחי המרפא, מכילות שמן שום מרוכז המסייע לגוף בהתמודדות עם מחלות שונות, בעיקר אלו של הסינדרום המטבולי: ייתר לחץ דם, שומנים בדם וסוכר גבולי. בשנים האחרונות נעשו מחקרים רבים המראים את יעילותו הרבה של השום לטיפול ומניעה של מחלות לב וכלי דם. השום מסייע בהפחתת לחץ הדם ובהפחתת מדדי קרישיות הדם (מדלל דם). מאחר והשום עוזר להפחית גם שומנים בדם כמו כולסטרול וטריגליצרידים (משמש כמסיס שומן), הוא תורם להפחתת הסיכון להיווצרות של טרשת עורקים ובכך מגן על הלב מפני מחלות. שום חיוני וחשוב להתמודדות הגוף עם זיהומים שונים ויראליים וחיידקיים ומחקרים מדגימים את יעילותו הרבה במניעת מחלות דרכי הנשימה (זיהומי גרון, אוזניים, סינוסיטיס, סימפונות ודלקות ריאה). לשום יכולת חשובה גם במניעה וטיפול בזיהומים פרזיטיים של דרכי העיכול. תולעים, אמבות ואפילו קנדידה מגיבות לנוכחות של שום במערכת העיכול ולכן הוא יכול לשמש כרכיב מגן אנטי זיהומי ואנטי פרזיטי. על פי המלצות ארגון הבריאות העולמי (WHO - World Health Organization), יש לצרוך 2-5 גרם של שום טרי ליום כדי לקבל יעילות טיפולית מהשימוש בשום. מינון זה שווה ערך ל 0.5 - 1.4 מ"ג של שמן שום. כל כמוסה של שום מכילה 1.2 מ"ג המקבילה לכ-3,400 מ"ג שום טרי! המשמעות הינה מוצר המגיע בריכוז הגבוה עד פי 7 מהאבקות המוכרות בשוק. כמוסות שמן שום של סופהרב הינן מופחתות ריח. השום מתפנה מהגוף דרך דרכי הנשימה ומכאן הריח האופייני המלווה לאכילת שום טרי והמהווה מגבלה בשימוש יומיומי עבור מרבית האנשים. החלופה הטובה להפקת יעילות טיפולית מהשום הינה לצרוך שום מתוסף המכיל ריכוז נכון במינון יעיל מבחינת הגוף ובאופן שימוש שאינו מגביל.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290013464729
יצרן סופהרב
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות