חיסון אקסטרה - טינקטורה טק

חיסון אקסטרה - טינקטורה טק

מחיר רגיל: 88.00 ₪

Special Price 50.00 ₪

זמינות: במלאי

חיסון –טק
פורמולה טבעית מרוכזת במיוחד

פורמולת חיסון-טק:
תערובת צמחים אנטי מיקרוביאליים, ואנטי אוקסידנטים המגנים על הגוף מפני וירוסים, חיידקים ופטריות. לחיזוק מערכת החיסון מפני מחוללי מחלות פנימיים וחיצוניים.

רכיבים: אונקריה, אסטרגלוס, סמבוק שחור, אכינציאה אנגוסטיפוליה.

ניתן להשיג בנוזל טינקטורה.

מערכת החיסון
מערכת החיסון בגופינו מורכבת מגורמים רבים המגנים על גופינו מפלישתם של אויבים מבחוץ כגון וירוסים, חיידקים, טפילים ופטריות. וכן כנגד גורמים הנגרמים מתוך הגוף כגון תאים סרטניים, סטרס, רעלנים שהגוף מייצר, אלרגיות ועוד.
מערכת החיסון מתפקדת כצבא המכיל חיילות שונים, הנלחמים בגורמים השונים.
לפעמים מערכת החיסון יכולה להגיב בעוצמה חלשה או חזקה מדי כגון באלרגיה בה הגוף מזהה אויב ותוקף בעוצמת ייתר. או במחלות כשל חיסוני, בה מערכת החיסון כמעט ולא מתפקדת.

דרכי התמודדות באמצעות צמחי מרפא:

אונקריה Una De Gato: הצמח נחשב למלך הצמחים המטפלים במערכת החיסון ובמגוון בעיות בריאותיות כגון: שפעת, הצטננות, זיהומים ויראלים, דלקות במערכת הנשימה, דלקות במערכת השתן, פטריות במקומות שונים בגוף וכן לטיפול בהרפס לסוגיו השונים.

אסטרגלוס Astragalus Membranaceus : זהו צמח הגדל בסין ומשמש לטיפול במערכת החיסון. צמח זה מכיל פוליסכרידים רבים (אנטי אוקסידנטים), פלבנואידים, אבץ וסלניום. האסטרגלוס הוא צמח יעיל ביותר לטיפול בשפעות חוזרות ונישנות, ריפוי דלקות שונות והגנה על הגוף מרעלנים שונים.
הצמח נחשב ל-"ג'ינסנג" של הילדים משום שהוא מתאים במיוחד לטיפול בילדים עם מערכת חיסון חלשה וכן ילדים עם אנרגיה ירודה.
סמבוק שחור Sambucus Nigra: הסמבוק הוא צמח הידוע מאות שנים באירופה. חלקיו השונים משמשים לטיפול במערכת הנשימה, נזלת, שפעת, הצטננות וכן השפעתו האנטי ויראלית הוכחה מחקרית כנגד 10 זנים שונים של וירוס השפעת. כמו כן הסמבוק השחור נמצא כמשפר את עמידות מערכת החיסון אצל אנשים בריאים וכמגרה את מערכת החיסון בקרב חולים שמערכת החיסון שלהם פגועה.

אכינציאה אנגוסטיפוליה Echinacea Angustifolia : האכינציאה היא המוכרת ביותר בין צמחי המרפא לטיפול במערכת החיסון. ישנם 3 סוגים של אכינציאה. כשזן אגנוסטיפוליה הוא החזק והאיכותי ביותר. האכינציאה היא אנטי ויראלית, מחטאת, אנטי פטרייתית. היא משמשת לטיפול בדלקות חניכיים, שפעת, נזלת, ברונכיטיס, סינוסיטיס, אקנה, דלקות עור, פצעים מוגלתיים ועוד הרבה נוספים.
תיאור

פרטים

חיסון –טק פורמולה טבעית מרוכזת במיוחד פורמולת חיסון-טק: תערובת צמחים אנטי מיקרוביאליים, ואנטי אוקסידנטים המגנים על הגוף מפני וירוסים, חיידקים ופטריות. לחיזוק מערכת החיסון מפני מחוללי מחלות פנימיים וחיצוניים. רכיבים: אונקריה, אסטרגלוס, סמבוק שחור, אכינציאה אנגוסטיפוליה. ניתן להשיג בנוזל טינקטורה. מערכת החיסון מערכת החיסון בגופינו מורכבת מגורמים רבים המגנים על גופינו מפלישתם של אויבים מבחוץ כגון וירוסים, חיידקים, טפילים ופטריות. וכן כנגד גורמים הנגרמים מתוך הגוף כגון תאים סרטניים, סטרס, רעלנים שהגוף מייצר, אלרגיות ועוד. מערכת החיסון מתפקדת כצבא המכיל חיילות שונים, הנלחמים בגורמים השונים. לפעמים מערכת החיסון יכולה להגיב בעוצמה חלשה או חזקה מדי כגון באלרגיה בה הגוף מזהה אויב ותוקף בעוצמת ייתר. או במחלות כשל חיסוני, בה מערכת החיסון כמעט ולא מתפקדת. דרכי התמודדות באמצעות צמחי מרפא: אונקריה Una De Gato: הצמח נחשב למלך הצמחים המטפלים במערכת החיסון ובמגוון בעיות בריאותיות כגון: שפעת, הצטננות, זיהומים ויראלים, דלקות במערכת הנשימה, דלקות במערכת השתן, פטריות במקומות שונים בגוף וכן לטיפול בהרפס לסוגיו השונים. אסטרגלוס Astragalus Membranaceus : זהו צמח הגדל בסין ומשמש לטיפול במערכת החיסון. צמח זה מכיל פוליסכרידים רבים (אנטי אוקסידנטים), פלבנואידים, אבץ וסלניום. האסטרגלוס הוא צמח יעיל ביותר לטיפול בשפעות חוזרות ונישנות, ריפוי דלקות שונות והגנה על הגוף מרעלנים שונים. הצמח נחשב ל-"ג'ינסנג" של הילדים משום שהוא מתאים במיוחד לטיפול בילדים עם מערכת חיסון חלשה וכן ילדים עם אנרגיה ירודה. סמבוק שחור Sambucus Nigra: הסמבוק הוא צמח הידוע מאות שנים באירופה. חלקיו השונים משמשים לטיפול במערכת הנשימה, נזלת, שפעת, הצטננות וכן השפעתו האנטי ויראלית הוכחה מחקרית כנגד 10 זנים שונים של וירוס השפעת. כמו כן הסמבוק השחור נמצא כמשפר את עמידות מערכת החיסון אצל אנשים בריאים וכמגרה את מערכת החיסון בקרב חולים שמערכת החיסון שלהם פגועה. אכינציאה אנגוסטיפוליה Echinacea Angustifolia : האכינציאה היא המוכרת ביותר בין צמחי המרפא לטיפול במערכת החיסון. ישנם 3 סוגים של אכינציאה. כשזן אגנוסטיפוליה הוא החזק והאיכותי ביותר. האכינציאה היא אנטי ויראלית, מחטאת, אנטי פטרייתית. היא משמשת לטיפול בדלקות חניכיים, שפעת, נזלת, ברונכיטיס, סינוסיטיס, אקנה, דלקות עור, פצעים מוגלתיים ועוד הרבה נוספים.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290008198653
יצרן טינקטורה טק
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות