שמן המפ

מה מכיל שמן המפ?

זרעי ההמפ (קנאביס) מכילים את הריכוז הגבוה ביותר בטבע של חומצות חיונית שעל הגוף לצרוך על בסיס קבוע על מנת לתפקד באופן חיוני במשך כל הזמן. שמן המפ הנקרא לעיתים גם שמן קנאביס נחשב למזון על בשל הריכוז הגבוה של חומצות חשובות כמו אומגה 3 ו- 6 אין ספק שמדובר בשמן שעשוי לשפר באופן משמעותי ביותר את תפקודי הגוף השונים, הן במצבי בריאות ושגרה ובעיקר במצבי חולי או מצוקה גופנית.

לשמן המפ / שמן קנאביס מכילים ריכוזיות גבוהה ביותר של חומצות שומן הכרחיות ממקור צמחי ויש לו יכולות לסייע במקרים חמורים של דלקות או גירויים בעור, כמו מחלת הפסוריאזיס, מחלות ניווניות או מחלות הקשורות לזיכרון.

 

התרשמו ממבחר המוצרים:

 

שמן המפ אורגני - PUKKA

שמן המפ אורגני - PUKKA

 

שמן זרעי קנאביס - כמוסות - סופהרב

שמן זרעי קנאביס - כמוסות - סופהרב

 

 

סגולות שמן המפ / שמן קנאביס

מיצוי תמציות הזרעים וערבובן עם שמן (שמן זית באיכות מעולה ברוב המקרים) מביאה לכך שמתקבל מוצר בעל יכולות מדהימות של הרגעה ושיכוך כאב, ספיגה מידית במידה ונמרח על העור או דרך הריריות המצויות בחלל הפה.

כאשר מדובר על שמן קנאביס בעל סגולות כל כך ייחודיות המתאימות לטיפול, סיוע והקלה במגוון רחב של מצבים – טיפול במחלות ובעיות עור, בעיות במערכת השרירים והעצבים, הרי שהספיגה המהירה וההשפעה חשובות מאד ומדובר בתכונות המצטרפות לשאר התכונות של השמן והזרעים שמהם הוא מופק.

 

מקורות לצריכה של שמן קנאביס

החומצות של שמן ההמפ או שמן קנאביס, אינן מיוצרות בגופנו ואנו נדרשים לצרוך אותם ממקורות חיצוניים כמו מזון או תוספים שונים. בדרך כלל חומצות אלו מצויות בתבואה כמו בזרעי פשתן שעשירים אגב באומגה 3, ומצויות גם בדגים שמכילים ריכוזיות מאוד גבוה שלהן. 

 

השוני בין צמח הקנאביס לשמן ההמפ

בשונה מהשימוש האסור בצמח הקנאביס שיש בו כדי להשפיע על התודעה ועל מצב הערנות של המשתמש - כאשר עושים שימוש בשמן הקנאביס אין השפעה על מצבים אלה אלא אך ורק על המצב הבעייתי אשר לשמו נוטלים את השמן מלכתחילה. זו הסיבה ששמן מסוג זה מותר לשימוש ואפילו מומלץ במקרים רבים. יחד עם זאת, לפני שמחליטים ליטול שמן המפ חשוב לדעת את כל מה שצריך אודותיו, וניתן לעשות זאת בעזרת חברת טבע נט, המנוהלת על ידי נטורופתים השמחים לתת שירות ולענות על כל שאלה הקשורה בשמן זה או באחרים.

שמן קנאביס בריכוז גבוה נמצא בשימוש בעולם הרפואי כמשכך כאבים חזק במיוחד עבור מי שסובל מכאבים או ממחלה קשה - חולים אונקולוגיים, מטופלים שעברו ניתוחים קשים או כאלה המתאוששים ומחלימים מפעולות כירורגיות לא פשוטות. שמן המפ מופק בכבישה קרה על מנת שלא לפגוע בסגולות הזרעים וכך מתקבל מיצוי לא פחות ממעולה המתאים לשימושים שונים. 

ההמפ והקנאביס הם בסופו של דבר אותו צמח אך זנים שונים. הם מוגדרים כסטיבה, שהיא משפחת צמחים עם מאות זנים שונים ומשונים. בתחילת דרכו פה בארץ לצמח ההמפ היו בעיות מכיוון שהוא מאוד דומה בצורתו לצמח הקנאביס ולא היה ידוע בהתחלה האם לאשר את שימושו או לא, ולכן שמן המפ לא היה בשימוש קביל. ניתן לציין ששמן המפ / שמן קנאביס מכיל כמות מאוד קטנה של THC אך אין לה אותה השפעה כמו כמות רגילה בקנאביס ולכן הוא הינו חוקי בארץ.

לייעוץ חינם עם נטורופת מוסמך לחצו כאן

 

כנסו למידע על ויטמינים של מבחר חברות