גלוטתיון

התהליכים להם אחראי גלוטתיון

הגלוטתיון הינו חומר פעיל בגוף המכונה פפטיד והוא משתתף בתהליכים ביוכימיים רבים בגוף, הקשורים במגוון מערכות או השפעות. הגלוטתיון מהווה מרכיב מתווך שחשיבותו גבוהה מאד בתהליכי מניעה של דלקות ואלרגיות שונות, הוא משמש כ-קו אנזים, כמסלק פסולת ורעלים הנוצרים כתוצאה מתהליכים מטבוליים שונים, ומשמש כמצע בתגובות שונות, כמו למשל תגובות אנזימטיות. גלוטתיון הינו חומר חשוב ביותר ומהותי בגופנו, וחשוב ביותר לוודא את שהרמתו בגוף מספקת ועומדת בדרישות.

 

התרשמו ממבחר המוצרים:

 

ל-גלוטתיון 50 מ"ג 30 כמוסות - סולגאר

ל-גלוטתיון 50 מ"ג 30 כמוסות - סולגאר

 

 

תפקידו של גלוטתיון

תוספי תזונה של גלוטתיון נפוצים בשוק בצורה הנקראת מורה מחוזרת של פפטיד זה, תכונה אשר בזכותה יכול הגלוטתיון גם להילחם ברדיקלים חופשיים המשתחררים לעיתים בגוף כתוצרי לוואי של תהליכים שונים אך ההשפעה שלהם על הגוף עלולה להיות הרסנית וחשוב לסלק אותם ולמנוע את היווצרותם. בנוסף לכך הגלוטתיון מסלק מתכות רעילות מהגוף המגיעות אל הגוף ממקורות חיצוניים או גם כן כתוצרי לוואי שליליים מתהליכים אחרים המתרחשים בגוף כל הזמן ללא הפסקה.

 

לאיזה קהל מתאים התוסף מזון?

תוספי תזונה המכילים גלוטתיון מתאימים בעיקר לאנשים מבוגרים אשר בשל הגיל המבוגר של הגוף הוא מתקשה להילחם בעצמו ברדיקלים החופשיים או בגורמים אחרים לדלקות ואלרגיה. רוב התכשירים מיועדים לשימוש על ידי מבוגרים וחשוב מאד לשים לב למינון המומלץ. בנוסף לכך כדאי להתייעץ עם איש מקצוע בטרם נטילת התוסף, כמו למשל הנטורופתים המנהלים את חברת טבע נט והינם בעלי ניסיון רב ועשיר בתחום של תוספי תזונה ויכולים באמת לענות על מגוון שאלות המתעוררות בתחום מורכב ומרתק זה.

 

אפשר וכדאי לפנות לטבע נט על מנת לשאול את השאלות שלעיתים לא תמיד ניתן לקבל את התשובות עליהן מקריאת העלון המצורף לתוסף וכדאי לדעת בטרם רוכשים ומתחילים בנטילה. גלוטתיון כאמור מסייע במגוון רחב של בעיות או תהליכים ולכן כדאי להכיר אותו לעומק לפני שמחליטים שהוא אכן הבחירה הנכונה והמתאימה לשמש בבעיות כאלה או אחרות. כאשר המידע ניתן מפי בעלי מקצוע מוסמכים ומנוסים, אין ספק שאפשר יהיה לקבל את ההחלטה הנכונה והמתאימה ביותר.

לפרטים ויטמינים נוספים