שמן נר הלילה

שמן נר הלילה מיוצר מהזרעים של הצמח נר הלילה, שמן זה הוא מקור עשיר מאוד לחומצת החיונית חומצה גמא לינולנית מסוג אומגה 6. 

 

מוצרים לרכישה:

 

שמן נר הלילה 1300 60 כמוסות - סולגאר

שמן נר הלילה 1300 60 כמוסות - סולגאר 

 

 

יעילות שמן נר הלילה

נשים רבות סובלות במהלך החיים שלהן מתופעות רבות הקשורות להורמונים נשיים או לתופעות נשיות המהוות חלק בלתי נפרד מהיותן נשים כמו למשל כאבי בטן בעת המחזור החודשי, גודש בחזה בזמן ההיריון ולאחר הלידה, חוסר איזון הורמונלי הגורם בין השאר לעייפות מוגברת או הפרעות בשינה ותסמינים נוספים המתרחשים בעת גיל המעבר. שמן נר הלילה עשוי לסייע לנשים אלה לצלוח בשלום את תקופת גיל המעבר או להקל עליהן בסבל שהן חוות מתופעות אלה.

מקורות השמן

את שמן נר הלילה ניתן לצרוך בטבליות המכילות 1300 מ"ג מהשמן וגם מכילות אחוז מסוים של חומצות שונות אשר משפרות את הספיגה של השמן בגוף האישה על מנת לזרז את פעולתו ואת ההקלה שתחוש אותה אישה מבליעת הטבליות. מדובר במקור טבעי של הקלה על כאבים ותופעות לוואי שונות ואין ספק שכדאי להעדיף את השימוש בשמן נר הלילה כמקור הקלה על הכאבים מאשר בתרופה אחרת המכילה כימיקלים ועלולה לגרום לנזק בתחום אחר בגוף.

האם יש להתייעץ עם מומחה?

יחד עם זאת, כמו בכל מצב של התלבטות בנוגע לנטילת תוסף תזונה - כדאי מאד להתייעץ עם אנשי מקצוע המכירים את התחום ובקיאים בו בטרם מחליטים ומתחילים לצרוך תוסף תזונה זה או אחר. חברת טבע נט הינה חברה המנוהלת על ידי נטורופתים מקצועיים ומנוסים והם עשויים להיות הכתובת שניתן לפנות אליה כאשר דרוש מידע בנוגע לשימוש בתוספי תזונה שונים. גם כאשר מדובר על שמן נר הלילה ניתן ומומלץ לפנות אל החברה ולשאול את כל השאלות על מנת לקבל מענה ומידע מקיף ועדכני.

למעבר לתוספי תזונה לחץ כאן

 

יעילותו בקרב גברים

גם גברים יכולים למצוא שימוש רב בכמוסות המכילות שמן נר הלילה ולהיעזר בהן לצורך הקלה על תסמיני מחלות עור שונות, שיפור תהליכים במערכת העיכול, היפר אקטיביות ואפילו איזון של מחלת הסוכרת. לאחרונה ניתן מינון מסוים של שמן זה גם לילדים ונראה כי מדובר בשמן שיש לו הצלחה רבה בסיוע למגוון סוגים של אנשים בטווח גילאים רחב במיוחד. אין ספק שמדובר בשמן יעיל שכדאי מאד להכיר.

 

לפרטים על עוד מגוון סוגי ויטמינים