10 היתרונות של שמן פשתה

שמן פשתה הוא שמן העשוי ממיצוי של זרעי פשתן ומיוחסות לו לא מעט סגולות בריאותיות. ניתן לעשות בו שימוש עבור מגוון תופעות וצרכים גופניים ולשפר לאין שיעור את התפקוד התקין של הגוף. השמן נמצא בשימוש נרחב בתחום של שמירה על בריאות, יופי ומראה השיער והוא נחשב למקור מצוין לחומצות מסוג אומגה שלוש ואומגה שש הנחשבות למרכיבים מהותיים ביותר עבור כל אדם בכל גיל. לשמן כאמור יש לא מעט יתרונות וסגולות וכדאי לדעת אודותיהם בטרם מתחילים את השימוש בשמן.

 

היתרונות והסגולות של שמן הפשתה

  1. זרעי הפשתן עשירים בסיבים תזונתיים המקלים על תהליך העיכול. מכיוון שהם מגיעים גם לשמן, הרי שניתן ליהנות מההשפעה החיובית שלהם גם דרך צריכת השמן.
  2. שמן הפשתן יכול לתרום לאיזון הורמונלי בגוף, גם בקרב מי שסובל מחוסר איזון וגם עבור מי שמעוניין לשפר את האיזון, לשמר אותו לזמן ארוך ולמנוע את הפרתו.
  3. חומצת השומן אומגה שלוש ידועה כמגנה על כלי הדם ממחלות וכמונעת מחלות לב, מסייעת להתפתחותם התקינה של תינוקות וילדים והיא מפחיתה דיכאון ומצבים של מצב רוח ירוד.
  4. בזכות חומצות השומן הרבות בשמן הפשתן ניתן לעשות בו שימוש לשמירה על בריאות העור, על המראה הבריא והזוהר ולהילחם בתופעות של יובש וסדקים בעור.
  5. התצורה של שמן הפשתן מקלה מאד על הצריכה שלו וניתן להכניס אותו לגוף במגוון דרכים. בתצורתו הנפוצה הוא מסייע מאד לספיגה בכל מערכות הגוף.
  6. כאשר צורכים את שמן הפשתן כחלק הארוחה – הוא מספק תחושת שובע למשך הרבה זמן וכך מונע תחושות רעב.
  7. שמן הפשתן מכיל רכיבים המכונים פיטוסטרולים, הדומים בהרכבם לכולסטרול אך חיוניים לגוף ולתפקודו התקין. מכיוון שהגוף לא מייצר אותם בעצמו חשוב לספק לו אותם ממקור חיצוני כמו שמן הפשתן.
  8. לשמן אין טעם לוואי, מה שמאפשר לשלב אותו בתוך רכיבי מזון שונים וכך גם לסייע ביעילות הספיגה שלו בגוף.
  9. השמן כיום נגיש וזמין וקל להשיג אותו באופן מידי בכל זמן ומצב.
  10. השמן משווק בבקבוקי זכוכית אטומים וכהים על מנת לשמור על איכותו.

למעבר למוצרי שמן פשתה למכירה לחץ כאן

 

אתם מוזמנים גם ליצור קשר עם חנות טבע נט להתייעצות