דנסיטי קלציום 60 קפליות

דנסיטי קלציום 60 קפליות

מחיר רגיל: 210.00 ₪

Special Price 167.00 ₪

זמינות: במלאי

למה סידן כל כך חשוב?

אנשים בוגרים זקוקים בין 1,000 ל -1,200 מיליגרם של סידן ביום. סידן מהמזון הוא מקור הסידן המומלץ ביותר, אך יחד עם זאת, גם אם התזונה שלך בריאה ומגוונת, סביר להניח שלא הצלחת להגיע למכסת הסידן המומלצת על ידי ארגוני הבריאות. תרכובות במזון כמו חומצה אוקסאלית וחומצה פיטית מפחיתים את הספיגה של סידן מהמזון, בנוסף , ספיגת הסידן פוחתת עם הגיל, וכתוצאה מכך, רק חלק קטן מהסידן מהתזונה נספג בגופך, גם אם התפריט היומי שלך מכיל מזונות עשירים בסידן. מחסור בסידן מעמיד אותך בסיכון גבוה לחלות באוסטאופורוזיס. מחלת האוסטאופורוזיס מגבירה את הסיכון לשברים, בעיקר בעמוד השדרה, הירכיים ובאמה.

THE NEW GENERATION OF CALCIUM

DENSITY , סידן אמורפי המיוצר ע"י חברת אמורפיקל הוא תוסף סידן ייחודי בעל יתרונות משמעותיים ביותר בהשוואה לתוספי הסידן הקיימים כיום בשוק. מחקר קליני אשר בוצע ביחידה לתזונה קלינית, בביה"ח איכילוב בנשים בגיל המעבר מצא כי הסידן האמורפי נספג בממוצע פי 2 יותר לגוף מאשר קלציום קרבונט גבישי (1) . בנוסף, מחקר פרה-קליני בחיות הראה כי הסידן האמורפי הינו תוסף הסידן היחיד שמונע באופן משמעותי דלדול עצם, מעודד בניית עצם ואף יעיל במניעת שברים (2) .

REBUILD YOUR FUTURE

במידה והתזונה היומית שלך לא מספקת את כמות הסידן המומלצת, תהליך בריחת הסידן עשוי להתחיל בשלבים מוקדמים מהמקובל. למניעת תהליך בריחת הסידן, מומלץ להוסיף לתפריט היומי את DENSITY , תוסף הסידן מהדור החדש בעל הספיגה הכפולה.
תיאור

פרטים

למה סידן כל כך חשוב? אנשים בוגרים זקוקים בין 1,000 ל -1,200 מיליגרם של סידן ביום. סידן מהמזון הוא מקור הסידן המומלץ ביותר, אך יחד עם זאת, גם אם התזונה שלך בריאה ומגוונת, סביר להניח שלא הצלחת להגיע למכסת הסידן המומלצת על ידי ארגוני הבריאות. תרכובות במזון כמו חומצה אוקסאלית וחומצה פיטית מפחיתים את הספיגה של סידן מהמזון, בנוסף , ספיגת הסידן פוחתת עם הגיל, וכתוצאה מכך, רק חלק קטן מהסידן מהתזונה נספג בגופך, גם אם התפריט היומי שלך מכיל מזונות עשירים בסידן. מחסור בסידן מעמיד אותך בסיכון גבוה לחלות באוסטאופורוזיס. מחלת האוסטאופורוזיס מגבירה את הסיכון לשברים, בעיקר בעמוד השדרה, הירכיים ובאמה. THE NEW GENERATION OF CALCIUM DENSITY , סידן אמורפי המיוצר ע"י חברת אמורפיקל הוא תוסף סידן ייחודי בעל יתרונות משמעותיים ביותר בהשוואה לתוספי הסידן הקיימים כיום בשוק. מחקר קליני אשר בוצע ביחידה לתזונה קלינית, בביה"ח איכילוב בנשים בגיל המעבר מצא כי הסידן האמורפי נספג בממוצע פי 2 יותר לגוף מאשר קלציום קרבונט גבישי (1) . בנוסף, מחקר פרה-קליני בחיות הראה כי הסידן האמורפי הינו תוסף הסידן היחיד שמונע באופן משמעותי דלדול עצם, מעודד בניית עצם ואף יעיל במניעת שברים (2) . REBUILD YOUR FUTURE במידה והתזונה היומית שלך לא מספקת את כמות הסידן המומלצת, תהליך בריחת הסידן עשוי להתחיל בשלבים מוקדמים מהמקובל. למניעת תהליך בריחת הסידן, מומלץ להוסיף לתפריט היומי את DENSITY , תוסף הסידן מהדור החדש בעל הספיגה הכפולה.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 15429009
יצרן המילניום
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות