SupHerb Vitamin D400 + K2 60 Cap

SupHerb Vitamin D400 + K2 60 Cap

מחיר רגיל: 73.40 ₪

Special Price 59.00 ₪

זמינות: במלאי

מדובר במוצר מהפכני לתמיכה ושמירה על בריאות העצם! המוצר פותח על סמך מחקריים חדשניים בתחום בריאות העצם ומהווה פיתרון יעיל ואפקטיבי למניעה של שברים, מחלות עצם, אוסטיאופתיה ואוסטיאופורוזיס בזכות שילובם הסינרגטי של ויטמיני ה- D וה-K במינונים האופטימאליים.
המוצר המהפכני לשמירה מקסימאלית על בריאות העצם
כבר שנים רבות שסידן משמש כבחירה ראשונה של רופאים לסיוע משלים באוסטיאופורוזיס, מחלה המאופיינת בירידה במסת העצם על רקע של אובדן מינרלים (ובמיוחד סידן) התומכים בעצם ובצפיפותה. אך לא עוד! מחקרים חדשים מראים כי ניצולו היעיל של הסידן בגוף ובעצם תלוי במספר מינרלים וויטמינים חשובים. ויטמין D3וויטמין K2 נמצאו כחיוניים במיוחד לשמירה על חוזקן של העצמות.

אודות הרכיבים:
ויטמין K2 הינו ויטמין מסיס שומן החיוני לניצול תקין של הסידן בגוף. ויטמין K2 קושר את הסידן החופשי ישירות לעצם ובכך מונע את שקיעתו של המינרל בדפנות כלי הדם. ויטמין K2 של סופהרב הנו הנגזרת הפעילה MK-7 והוא נקרא MenaQ7(ויטמין K2 טבעי).
ויטמין D הינו ויטמין מסיס שומן אשר נחקר רבות בהקשר של אוסטיאופורוזיס ובריאות עצמות, מפרקים, שרירים ועוד. לויטמין D חשיבות מכרעת בספיגת הסידן והכנסתו לתאי העצם. ויטמין D של סופהרב הנו הנגזרת הפעילה D3 המגיעה במוצר זה כנגזרת שומנית (ליפופילית) המבטיחה ספיגה מרבית.
ויטמין K2 ו- D3 מומלצים לשימוש יחד עם תרופות ממשפחת הביספוספונאטים (כגון פוסלן, אלנדרונאט) מאחר ומחקרים הוכיחו כי זהו שילוב סינרגטי יעיל.
כל כמוסה רכה של D400 + K2 של SupHerb מכילה 400 יחב"ל של ויטמין D3 שומני ו- 45 מק"ג של ויטמין K2 מסוג MK7(Menaquinone7).

המוצר כשר בהשגחת בד"ץ העדה החרדית
תיאור

פרטים

מדובר במוצר מהפכני לתמיכה ושמירה על בריאות העצם! המוצר פותח על סמך מחקריים חדשניים בתחום בריאות העצם ומהווה פיתרון יעיל ואפקטיבי למניעה של שברים, מחלות עצם, אוסטיאופתיה ואוסטיאופורוזיס בזכות שילובם הסינרגטי של ויטמיני ה- D וה-K במינונים האופטימאליים. המוצר המהפכני לשמירה מקסימאלית על בריאות העצם כבר שנים רבות שסידן משמש כבחירה ראשונה של רופאים לסיוע משלים באוסטיאופורוזיס, מחלה המאופיינת בירידה במסת העצם על רקע של אובדן מינרלים (ובמיוחד סידן) התומכים בעצם ובצפיפותה. אך לא עוד! מחקרים חדשים מראים כי ניצולו היעיל של הסידן בגוף ובעצם תלוי במספר מינרלים וויטמינים חשובים. ויטמין D3וויטמין K2 נמצאו כחיוניים במיוחד לשמירה על חוזקן של העצמות. אודות הרכיבים: ויטמין K2 הינו ויטמין מסיס שומן החיוני לניצול תקין של הסידן בגוף. ויטמין K2 קושר את הסידן החופשי ישירות לעצם ובכך מונע את שקיעתו של המינרל בדפנות כלי הדם. ויטמין K2 של סופהרב הנו הנגזרת הפעילה MK-7 והוא נקרא MenaQ7(ויטמין K2 טבעי). ויטמין D הינו ויטמין מסיס שומן אשר נחקר רבות בהקשר של אוסטיאופורוזיס ובריאות עצמות, מפרקים, שרירים ועוד. לויטמין D חשיבות מכרעת בספיגת הסידן והכנסתו לתאי העצם. ויטמין D של סופהרב הנו הנגזרת הפעילה D3 המגיעה במוצר זה כנגזרת שומנית (ליפופילית) המבטיחה ספיגה מרבית. ויטמין K2 ו- D3 מומלצים לשימוש יחד עם תרופות ממשפחת הביספוספונאטים (כגון פוסלן, אלנדרונאט) מאחר ומחקרים הוכיחו כי זהו שילוב סינרגטי יעיל. כל כמוסה רכה של D400 + K2 של SupHerb מכילה 400 יחב"ל של ויטמין D3 שומני ו- 45 מק"ג של ויטמין K2 מסוג MK7(Menaquinone7). המוצר כשר בהשגחת בד"ץ העדה החרדית
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290013465054
יצרן סופהרב
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות