ויטמין די נוזלי 400 יחב"ל 20 מ"ל - סופהרב

תמונות נוספות

ויטמין די נוזלי 400 יחב"ל 20 מ"ל - סופהרב
31.00 ₪

זמינות: במלאי

ויטמין D מסייע לספיגת הסידן ולקליטתו בעצמות. מכאן חשיבותו העצומה לשמירה על חוזק וצפיפות העצם ולמניעת אוסטאופורוזיס. לאחרונה פורסמו מחקרים המצביעים על היתרונות הבריאותיים הרבים של ויטמין D. מחקרים מראים את חשיבותו האפשרית לחיזוק מערכת החיסון ומניעת מחלות כרוניות כגון: סוכרת, מחלות לב וכלי דם וסרטן.

במחקר שנערך במכון הלאומי לסרטן בארה"ב נמצא שמינון גבוה של ויטמין D במחזור הדם מפחית את הסיכון לסרטן מסוג לימפומה נון הודג'קין.
מחקר אמריקאי אחר מצא קשר בין מחסור בוויטמין D להתפתחות סרטן האשכים.
חוקרים יפנים מצאו שעלייה בריכוז ויטמין D בדם מפחיתה את הסיכון לסרטן במעי הגס והחלחולת. לדבריהם, רמה נמוכה של הוויטמין הזה בדם העלתה את הסיכון לגידול סרטני בחלחולת פי 4.6 בגברים ופי 2.7 בנשים.
חוקרים מנורבגיה מצאו שעלייה בחשיפה לוויטמין D מפחיתה את הסיכון לסרטן הערמונית.
מחקר שנערך באוניברסיטת קרייטון בארה"ב מצא שמתן סידן וויטמין D בתוספי תזונה מסייע למניעת סרטן בנשים אחרי גיל המעבר.
מחקר שנערך בבית הספר לבריאות הציבור במינסוטה קבע שצריכת ויטמין D מפחיתה את הסיכון לסרטן השד.
תיאור

פרטים

ויטמין D מסייע לספיגת הסידן ולקליטתו בעצמות. מכאן חשיבותו העצומה לשמירה על חוזק וצפיפות העצם ולמניעת אוסטאופורוזיס. לאחרונה פורסמו מחקרים המצביעים על היתרונות הבריאותיים הרבים של ויטמין D. מחקרים מראים את חשיבותו האפשרית לחיזוק מערכת החיסון ומניעת מחלות כרוניות כגון: סוכרת, מחלות לב וכלי דם וסרטן. במחקר שנערך במכון הלאומי לסרטן בארה"ב נמצא שמינון גבוה של ויטמין D במחזור הדם מפחית את הסיכון לסרטן מסוג לימפומה נון הודג'קין. מחקר אמריקאי אחר מצא קשר בין מחסור בוויטמין D להתפתחות סרטן האשכים. חוקרים יפנים מצאו שעלייה בריכוז ויטמין D בדם מפחיתה את הסיכון לסרטן במעי הגס והחלחולת. לדבריהם, רמה נמוכה של הוויטמין הזה בדם העלתה את הסיכון לגידול סרטני בחלחולת פי 4.6 בגברים ופי 2.7 בנשים. חוקרים מנורבגיה מצאו שעלייה בחשיפה לוויטמין D מפחיתה את הסיכון לסרטן הערמונית. מחקר שנערך באוניברסיטת קרייטון בארה"ב מצא שמתן סידן וויטמין D בתוספי תזונה מסייע למניעת סרטן בנשים אחרי גיל המעבר. מחקר שנערך בבית הספר לבריאות הציבור במינסוטה קבע שצריכת ויטמין D מפחיתה את הסיכון לסרטן השד.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290012760853
יצרן סופהרב
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות