60 כמוסות דימנוז D מאנוז - סופהרב

60 כמוסות דימנוז D מאנוז - סופהרב

מחיר רגיל: 156.40 ₪

Special Price 88.00 ₪

זמינות: במלאי

D-מאנוז הוא סוכר פשוט, דומה במבנהו לגלוקוז (סטראואיזומר של גלוקוז), המיוצר במידה מסוימת בגוף ונמצא באופן טבעי בשלפוחית השתן. ספיגתו איטית פי שמונה מהגלוקוז, חלקו הזעיר עובר מטאבוליזם בגוף, רובו עובר ישירות לזרם הדם דרך צינורות מערכת העיכול , מסונן דרך הכליות ומפונה דרך השתן.
מהי פעולת D- מאנוז?
מבנהו המיוחד של ה D- מאנוז מתאים בדיוק לרצפטורים על פני ה pili של חיידקי גרם שליליים כ E -קולי, הנצמדים אליו בחזקה. היצמדות הלקטינים של החיידקים אל ה D- מאנוז עיקשת יותר מהיצמדותם לתאים האנושיים ויוצרת תצמיד , המורחק אל מחוץ לגוף ע"י השתן.
פעילותו של סוכר זה ידועה מזה עשרות שנים, החל משנות השבעים התפרסמו מחקרים המצביעים על מנגנון פעילותו הייחודי וחשיבותו הטיפולית. לאחרונה התגלה כי D- מאנוז לא רק חוסם הצמדות החיידק אל דפנות שלפוחית ודרכי השתן ,אלא אף מונע התפתחות מושבות החיידקים והתפשטותן.
למה לא אנטיביוטיקה?
הטיפול המקובל בדלקת שלפוחית השתן הוא אנטיביוטי, אולם כמו חיידקים פתוגניים רבים , חיידקי ה E -קולי עלולים לפתח עמידות מהירה לסוגי אנטיביוטיקה. שימוש ארוך טווח ותדיר באנטיביוטיקה יכול להוביל להפרת איזון פלורת הגוף בשל פגיעה בחיידקים הידידותיים ,הפרת האיזון יוצרת סביבה נוחה לחיידקים הפתוגניים לשגשג ולגרום להישנות הדלקת.
טיפול בחמוציות
טיפול בחמוציות ( מיץ או כמוסות) נחשב ליעיל ביותר בשל יכולתו לשנות את רמת החומציות בשתן וליצור סביבה פחות נוחה לחיידקים , בנוסף מכילות החמוציות כמות מסוימת של D- מאנוז. יש לזכור כי מיץ חמוציות מכיל סוכרים פשוטים, אשר משפיעים על רמת הסוכר בדם, ועלולים ברמה מסוימת ליצור סביבה נוחה לשגשוג החיידקים.

יתרונות ה D- מאנוז
• מהיר פעולה - ריכוזו בדם עולה תוך 30 דקות מרגע לקיחתו, פעולתו מיידית ,עוד באותו היום .
• יעיל – נקשר בצורה ספציפית ובעוצמה רבה אל חיידקי ה E- קולי.
• פועל בעצמה - עוצמת פעילותו חזקה פי 10 מעוצמת פעילות החמוציות.
• טבעי –מיוצר ונמצא באופן טבעי בגוף, נמצא בטבע בפירות וצמחי מאכל שונים.
• בטוח לשימוש - מכיוון שלא עובר מטבוליזם בגוף אינו משפיע על איזון רמות הסוכר, ללא תופעות לוואי, בטוח לשימוש לנשים בהריון וילדים.
• ידידותי – אינו משנה את איזון המיקרופלורה הטבעית של הגוף.
• אינו חומצי – אינו משפיע על חומציות הקיבה וחומציות השתן.

תיאור

פרטים

D-מאנוז הוא סוכר פשוט, דומה במבנהו לגלוקוז (סטראואיזומר של גלוקוז), המיוצר במידה מסוימת בגוף ונמצא באופן טבעי בשלפוחית השתן. ספיגתו איטית פי שמונה מהגלוקוז, חלקו הזעיר עובר מטאבוליזם בגוף, רובו עובר ישירות לזרם הדם דרך צינורות מערכת העיכול , מסונן דרך הכליות ומפונה דרך השתן. מהי פעולת D- מאנוז? מבנהו המיוחד של ה D- מאנוז מתאים בדיוק לרצפטורים על פני ה pili של חיידקי גרם שליליים כ E -קולי, הנצמדים אליו בחזקה. היצמדות הלקטינים של החיידקים אל ה D- מאנוז עיקשת יותר מהיצמדותם לתאים האנושיים ויוצרת תצמיד , המורחק אל מחוץ לגוף ע"י השתן. פעילותו של סוכר זה ידועה מזה עשרות שנים, החל משנות השבעים התפרסמו מחקרים המצביעים על מנגנון פעילותו הייחודי וחשיבותו הטיפולית. לאחרונה התגלה כי D- מאנוז לא רק חוסם הצמדות החיידק אל דפנות שלפוחית ודרכי השתן ,אלא אף מונע התפתחות מושבות החיידקים והתפשטותן. למה לא אנטיביוטיקה? הטיפול המקובל בדלקת שלפוחית השתן הוא אנטיביוטי, אולם כמו חיידקים פתוגניים רבים , חיידקי ה E -קולי עלולים לפתח עמידות מהירה לסוגי אנטיביוטיקה. שימוש ארוך טווח ותדיר באנטיביוטיקה יכול להוביל להפרת איזון פלורת הגוף בשל פגיעה בחיידקים הידידותיים ,הפרת האיזון יוצרת סביבה נוחה לחיידקים הפתוגניים לשגשג ולגרום להישנות הדלקת. טיפול בחמוציות טיפול בחמוציות ( מיץ או כמוסות) נחשב ליעיל ביותר בשל יכולתו לשנות את רמת החומציות בשתן וליצור סביבה פחות נוחה לחיידקים , בנוסף מכילות החמוציות כמות מסוימת של D- מאנוז. יש לזכור כי מיץ חמוציות מכיל סוכרים פשוטים, אשר משפיעים על רמת הסוכר בדם, ועלולים ברמה מסוימת ליצור סביבה נוחה לשגשוג החיידקים. יתרונות ה D- מאנוז • מהיר פעולה - ריכוזו בדם עולה תוך 30 דקות מרגע לקיחתו, פעולתו מיידית ,עוד באותו היום . • יעיל – נקשר בצורה ספציפית ובעוצמה רבה אל חיידקי ה E- קולי. • פועל בעצמה - עוצמת פעילותו חזקה פי 10 מעוצמת פעילות החמוציות. • טבעי –מיוצר ונמצא באופן טבעי בגוף, נמצא בטבע בפירות וצמחי מאכל שונים. • בטוח לשימוש - מכיוון שלא עובר מטבוליזם בגוף אינו משפיע על איזון רמות הסוכר, ללא תופעות לוואי, בטוח לשימוש לנשים בהריון וילדים. • ידידותי – אינו משנה את איזון המיקרופלורה הטבעית של הגוף. • אינו חומצי – אינו משפיע על חומציות הקיבה וחומציות השתן.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290013465436
יצרן סופהרב
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות