כורכום Iherbs 2+1 כמוסות Curcum C3 complex

תמונות נוספות

כורכום Iherbs 2+1 כמוסות Curcum C3 complex
189.00 ₪

זמינות: במלאי

מבצע 2+1

"כורכום с3 complex + " מבית Iherbs
הכורכום זוכה לתהילה רבה בעולם רפואה המשלימה ואף הרפואה הקונבנציונאלית. הוא נחקר רבות וזוכה לאזכורים רבים במחקרים שונים. החומרים הפעילים בכורכום הם למעשה הכורכומינואידים ובהם ידוע הכורכומין: הפוליפנול המוכר ביותר בעל יכולות רפואיות רבות. הוא ידוע בסגולותיו המרפאות לריפוי דלקות, פעילות אנטי סרטנית ואנטי אוקסידנט מהשורה הראשונה. מחקרים רבים מראים כי הכורכומין מסוגל באופן מובהק לשפר מצבים של מחלות דלקתיות , מחלות כרוניות, להוריד רמות סוכר ולשפר את פרופיל השומנים בדם. זאת ועוד, הוא משפר את פעילותה של מערכת העיכול, משפר את חילוף החומרים ומייצב את המערכת החיסונית של הגוף. ככלל ניתן לומר כי הוא מוביל לאיזון של כלל המערכות בגוף.

"כורכום с3 с3 complex + " מבית Iherbs מכיל מיצוי של Curcumin C3 complex®, המיוצר על ידי חברת sabinsa corporation ומוגן על ידי פטנט רשום. לרכיב הכורכומיןCurcumin C3 ®, יש אישור GRAS של ה- FDA. בנוסף Curcumin C3 complex® בעל סימן ייצור של NSF- סימן המבטיח בדיקה של אחד מארגוני ההסמכה העצמאיים המכובדים ביותר שקיים כיום . הוא מוערך על ידי צרכנים , יצרנים , קמעונאים וגופי רגולטורים ברחבי העולם.


מה מייחד "כורכום+ с3 complex" מבית Iherbs

• הכורכומין מגיע ביחס מיצוי של 65:1 ( כלומר כל גרם של כורכומין שווה ערך ל-650 גרם כורכום) .קפסולה אחת של "כורכום с3 + קומפלקס" שוות ערך ל3100 מ"ג כורכום.

• בבדיקת HPLC של Curcumin C3 complex® בפורמולה נמצאו מעל 95% כורכומינואידים פעילים.

• "כורכום с3 + קומפלקס" הינה פורמולה ייחודית אשר מייעדת ספיגת כורכום מקסימלית לגוף. הפורמולה מכילה תמצית פלפל שחור אשר ידועה בשיפור אפקט הספיגה של הכורכומין באלפי אחוזים.

• מגיע בכמוסה קלה לבליעה המשפרת ספיגה וזמינות ביולוגית לגוף.

• כשר פרווה באישור בד"צ מהדרין

• בעל אישור G.M.P – תנאי ייצור נאותים- מערכת המזון משרד הבריאות.

פורמולת "כורכום с3 + קומפלקס" מבית Iherbs נותנת לכם את האפשרות ליהנות משלל הסגולות הרפואיות של הכורכומין בצורה היעילה ביותר עם הטכנולוגיה הטובה ביותר לאפקט ספיגה משופר.


למה לקוחות קונים אצלנו:
הנחת מוצר נלווה
ייעוץ נטורופתי אישי בין 08:00-20:00
קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מצוין
זמן אספקה: עד 3 ימי עסקים עם שליח


תיאור

פרטים

מבצע 2+1 "כורכום с3 complex + " מבית Iherbs הכורכום זוכה לתהילה רבה בעולם רפואה המשלימה ואף הרפואה הקונבנציונאלית. הוא נחקר רבות וזוכה לאזכורים רבים במחקרים שונים. החומרים הפעילים בכורכום הם למעשה הכורכומינואידים ובהם ידוע הכורכומין: הפוליפנול המוכר ביותר בעל יכולות רפואיות רבות. הוא ידוע בסגולותיו המרפאות לריפוי דלקות, פעילות אנטי סרטנית ואנטי אוקסידנט מהשורה הראשונה. מחקרים רבים מראים כי הכורכומין מסוגל באופן מובהק לשפר מצבים של מחלות דלקתיות , מחלות כרוניות, להוריד רמות סוכר ולשפר את פרופיל השומנים בדם. זאת ועוד, הוא משפר את פעילותה של מערכת העיכול, משפר את חילוף החומרים ומייצב את המערכת החיסונית של הגוף. ככלל ניתן לומר כי הוא מוביל לאיזון של כלל המערכות בגוף. "כורכום с3 с3 complex + " מבית Iherbs מכיל מיצוי של Curcumin C3 complex®, המיוצר על ידי חברת sabinsa corporation ומוגן על ידי פטנט רשום. לרכיב הכורכומיןCurcumin C3 ®, יש אישור GRAS של ה- FDA. בנוסף Curcumin C3 complex® בעל סימן ייצור של NSF- סימן המבטיח בדיקה של אחד מארגוני ההסמכה העצמאיים המכובדים ביותר שקיים כיום . הוא מוערך על ידי צרכנים , יצרנים , קמעונאים וגופי רגולטורים ברחבי העולם. מה מייחד "כורכום+ с3 complex" מבית Iherbs • הכורכומין מגיע ביחס מיצוי של 65:1 ( כלומר כל גרם של כורכומין שווה ערך ל-650 גרם כורכום) .קפסולה אחת של "כורכום с3 + קומפלקס" שוות ערך ל3100 מ"ג כורכום. • בבדיקת HPLC של Curcumin C3 complex® בפורמולה נמצאו מעל 95% כורכומינואידים פעילים. • "כורכום с3 + קומפלקס" הינה פורמולה ייחודית אשר מייעדת ספיגת כורכום מקסימלית לגוף. הפורמולה מכילה תמצית פלפל שחור אשר ידועה בשיפור אפקט הספיגה של הכורכומין באלפי אחוזים. • מגיע בכמוסה קלה לבליעה המשפרת ספיגה וזמינות ביולוגית לגוף. • כשר פרווה באישור בד"צ מהדרין • בעל אישור G.M.P – תנאי ייצור נאותים- מערכת המזון משרד הבריאות. פורמולת "כורכום с3 + קומפלקס" מבית Iherbs נותנת לכם את האפשרות ליהנות משלל הסגולות הרפואיות של הכורכומין בצורה היעילה ביותר עם הטכנולוגיה הטובה ביותר לאפקט ספיגה משופר. למה לקוחות קונים אצלנו: הנחת מוצר נלווה ייעוץ נטורופתי אישי בין 08:00-20:00 קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מצוין זמן אספקה: עד 3 ימי עסקים עם שליח
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290015318495
יצרן iHerb
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות