חמוציות בתוספת ויטמין סי - סולגאר

חמוציות בתוספת ויטמין סי - סולגאר

מחיר רגיל: 110.90 ₪

Special Price 66.00 ₪

זמינות: במלאי

מזה שנים רבות משמשות החמוציות ברפואה המסורתית לטיפול בזיהומים בדרכי השתן ובמניעתם.

מחקרים רבים שנעשו אודות הרכיבים הפעילים בחמוציות מצביעים על פעילות אנטי-בקטריאלית המונעת מהחיידקים להתיישב על דפנות דרכי השתן ובכך מעכבת את שגשוגם ואת התפתחות הדלקת. ויטמין C גורם ליצירת סביבה חומצית בדרכי השתן ובכך פועל לעיכוב התפתחות זיהומים חיידקים.

חמוציות בתוספת ויטמין C מליין צמחי המרפא של סולגאר, תוכנן במיוחד ובהקפדה רבה בדגש על הרכבו וניקיונו המיקרוביאלי ומכיל שילוב אופטימלי של תכונות הצמח המבטיח מיצוי של מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

ליין צמחי המרפא מבית סולגאר זכה בפרס מצוינות בתחום תוספי התזונה לשנים 2004-2003!

יתרונות:
כמוסות חמוציות וויטמין C של סולגאר מופקות מחמוציות טריות בלבד, ללא כל תוספת סוכר.
תיאור

פרטים

מזה שנים רבות משמשות החמוציות ברפואה המסורתית לטיפול בזיהומים בדרכי השתן ובמניעתם. מחקרים רבים שנעשו אודות הרכיבים הפעילים בחמוציות מצביעים על פעילות אנטי-בקטריאלית המונעת מהחיידקים להתיישב על דפנות דרכי השתן ובכך מעכבת את שגשוגם ואת התפתחות הדלקת. ויטמין C גורם ליצירת סביבה חומצית בדרכי השתן ובכך פועל לעיכוב התפתחות זיהומים חיידקים. חמוציות בתוספת ויטמין C מליין צמחי המרפא של סולגאר, תוכנן במיוחד ובהקפדה רבה בדגש על הרכבו וניקיונו המיקרוביאלי ומכיל שילוב אופטימלי של תכונות הצמח המבטיח מיצוי של מלוא הפוטנציאל הטמון בו. ליין צמחי המרפא מבית סולגאר זכה בפרס מצוינות בתחום תוספי התזונה לשנים 2004-2003! יתרונות: כמוסות חמוציות וויטמין C של סולגאר מופקות מחמוציות טריות בלבד, ללא כל תוספת סוכר.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 33984009554
יצרן לא
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות