כמוסות חמוציות+ויטמין סי - סופהרב

כמוסות חמוציות+ויטמין סי - סופהרב

מחיר רגיל: 85.00 ₪

Special Price 55.20 ₪

זמינות: במלאי

קרנברי (חמוציות)- שילוב יחודי של חמוציות עם ויטמין C לסיוע בדלקות בדרכי השתן. מונעת השתרשותם של חיידקים על דפנות דרכי השתן. מונעת את הישנות הדלקת בדרכי השתן.

זיהומים בדרכי השתן ובעיקר דלקות בשלפוחית השתן (UTI-Cystitis) הם מן הזיהומים הנפוצים ביותר, הפוגעים בנשים בתכיפות גבוהה פי חמישה מאשר בגברים.
במקרים רבים הופך הזיהום לכרוני (מרבית הנשים בעלות היסטוריה של זיהומים בדרכי השתן, תסבולנה לפחות פעם אחת בשנה מן התופעה) ומטופל בעיקר על-ידי אנטיביוטיקה.

דלקת בדרכי השתן נגרמת כאשר שלפוחית השתן מותקפת על-ידי חיידקים שמקורם במעי הגס.
המחלה נפוצה יותר בנשים עקב הקירבה האנטומית לפי הטבעת.
למעלה מ-60% מן הנשים סובלות מזיהום במערכת השתן, בשלב כלשהו בחייהן.
כשליש מהן תחוונה זיהום חוזר בתדירות של 27%- 48% תוך שנה.
הטיפול המקובל בדלקת בדרכי השתן הוא מתן אנטיביוטיקה ושתייה מרובהתמצית חומציות מסייעת לסיוע בזיהומים ובדלקות בדרכי השתן בכך שמונעת מחיידקים להתיישב על דפנות דרכי השתן.
ברפואה המערבית משמשות החמוציות מזה שנים רבות, לסיוע בדלקות בדרכי השתן.
הוכח מחקרית כי הפרי מכיל מרכיבים המעכבים את היצמדות חיידק ה א- קולי, מחולל המחלה, לדפנות דרכי השתן ובכך תורם למניעה ולסיוע בזיהומים בדרכי השתן ובמקרים של זיהומים חוזרים מפחית את שכיחותם.
לחמוציות פעילות אנטי ויראלית ואנטי חיידקית והן מעלות את דרגת החומציות בשתן, ובכך תורמות למניעת דלקות.
תיאור

פרטים

קרנברי (חמוציות)- שילוב יחודי של חמוציות עם ויטמין C לסיוע בדלקות בדרכי השתן. מונעת השתרשותם של חיידקים על דפנות דרכי השתן. מונעת את הישנות הדלקת בדרכי השתן. זיהומים בדרכי השתן ובעיקר דלקות בשלפוחית השתן (UTI-Cystitis) הם מן הזיהומים הנפוצים ביותר, הפוגעים בנשים בתכיפות גבוהה פי חמישה מאשר בגברים. במקרים רבים הופך הזיהום לכרוני (מרבית הנשים בעלות היסטוריה של זיהומים בדרכי השתן, תסבולנה לפחות פעם אחת בשנה מן התופעה) ומטופל בעיקר על-ידי אנטיביוטיקה. דלקת בדרכי השתן נגרמת כאשר שלפוחית השתן מותקפת על-ידי חיידקים שמקורם במעי הגס. המחלה נפוצה יותר בנשים עקב הקירבה האנטומית לפי הטבעת. למעלה מ-60% מן הנשים סובלות מזיהום במערכת השתן, בשלב כלשהו בחייהן. כשליש מהן תחוונה זיהום חוזר בתדירות של 27%- 48% תוך שנה. הטיפול המקובל בדלקת בדרכי השתן הוא מתן אנטיביוטיקה ושתייה מרובהתמצית חומציות מסייעת לסיוע בזיהומים ובדלקות בדרכי השתן בכך שמונעת מחיידקים להתיישב על דפנות דרכי השתן. ברפואה המערבית משמשות החמוציות מזה שנים רבות, לסיוע בדלקות בדרכי השתן. הוכח מחקרית כי הפרי מכיל מרכיבים המעכבים את היצמדות חיידק ה א- קולי, מחולל המחלה, לדפנות דרכי השתן ובכך תורם למניעה ולסיוע בזיהומים בדרכי השתן ובמקרים של זיהומים חוזרים מפחית את שכיחותם. לחמוציות פעילות אנטי ויראלית ואנטי חיידקית והן מעלות את דרגת החומציות בשתן, ובכך תורמות למניעת דלקות.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 12760815
יצרן סופהרב
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות