ברומליין

ברומליין הוא אנזים חיוני לעיכול חלבונים, האנזים בעל פעילות אנטי דלקתית. הברומליין מופק מאננס טרי וכאן ניתן למצוא אותו באיכות גבוהה ובמחירים אטרקטיביים.

מה תפקידו של הברומליין?

הברומליין הינו אנזים אשר מפיקים אותו מפרי האננס הטרי והוא חיוני מאד בתהליך של עיכול חלבונים בגוף האדם. בנוסף לתהליך עיכול החלבונית יש לו גם תפקיד חשוב במניעת קרישי דם ובשמירה על זרימת דם תקינה. לברומליין יש תכונות אנטי דלקתיות חזקות וטובות אשר בזכותן הוא יכול למנוע את הופעתם של תסמיני לוואי הקשורים בדלקת כזו או אחרת - גירוי או אדמומיות, סילוק מוגלה או פסולת שנוצרו בעקבות הדלקת וכך מסייע ברומליין לזירוז ההחלמה מהדלקת.

 

ברומליין 500 30 טבליות - סולגאר

ברומליין 500 30 טבליות - סולגאר

 

 

למי מומלץ לצרוך את הברומליין?

אנשים שמומלץ להם לצרוך תוספי מזון אשר מכילים את הברומליין הם כאלה אשר סובלים מעיכול לקוי של החלבונים בגוף, אנשים המתאוששים מדלקת חמורה או פציעה (כמו למשל פציעות ספורט) או אנשים שאינם סובלים מבעיה בריאותית אך חשוב להם לשמור על תפקוד תקין של הגוף ועל מערכות חיוניות כמו מערכת הלב והדם, מניעה של אלרגיות או כל בעיה אחרת אשר עלולה להתעורר כתוצאה מתפקוד בלתי תקין של אחת ממערכות הגוף. כאן ייכנס ברומליין לתמונה ויסייע בתפקוד נכון, תקין וחלק על בסיס קבוע ורצוף.

התייעצות בטרם לקיחת התוסף

מכיוון שמדובר בתוסף מזון אשר נלקח ממקור חיצוני חשוב מאד להתייעץ עם איש מקצוע המכיר את התכונות של ברומליין בטרם מתחילים ליטול אותו הלכה למעשה. בניגוד לתוספי מזון אחרים - הברומליין נחשב לפחות מוכר ונפוץ בקרב הציבור ולכן חשוב עוד יותר לקבל עליו מידע מוסמך ומהימן מאיש מקצוע על מנת להבין בדיוק האם ישנן תופעות לוואי שליליות כלשהן שחשוב וכדאי לקחת בחשבון בטרם מתחילים בטיפול באמצעותו או האם הוא אכן יתאים במצב הבריאותי של אותו אדם.

חברת טבע נט הינה חברה המנוהלת על ידי נטורופתים מקצועיים ומוסמכים אשר יכולים לענות על כל שאלה הקשורה בנטילת תוספי מזון מכל הסוגים ובכלל זה גם ברומליין. ניתן וכדאי ליצור קשר עם החברה על מנת לקבל את המענה הדרוש, להבין לעומק את המשמעותיות של נטילת תוסף התזונה ולבדוק האם הוא אכן מתאים במצבים שמהם סובל מי שמתקשר להתייעץ.

כנסו לפרטים על ויטמינים נוספים