ביו פלוס פורמולה פרוביוטית עשירה - סופהרב

ביו פלוס פורמולה פרוביוטית עשירה - סופהרב

מחיר רגיל: 117.40 ₪

Special Price 70.00 ₪

זמינות: במלאי

ביו פלוס פורמולה פרוביוטית איכותית המכילה מינון גבוה במיוחד של מיקרורורגניזמים ידידותיים המסייעים לאקולוגית מעיים מאוזנת.
התפתחותם ושגשוגם של מיקרואורגניזמים חיוביים כגון אלה במערכת העיכול, הכרחיים לתהליכי ניקוי הגוף ושלמירה על בריאות תקינה ומחקרים מראים כי נטילת תוספת פרוביוטית מביאה לעלייה בספירת מיקרואורגניזמים אלה במעי, במקביל לירידה במספרם של החיידקים הפתוגניים.
לביו פלוס מינון גבוה במיוחד של מיקרואורגניזמים המסייעים לאקולוגיית מעיים מאוזנת.
הסדרת פעילותה מערכת העיכול. שמירת על הגיינת המעי. חיזוק מערכת החיסון. הגברת זמינותם של רכיבי-תזונה. מיזעור נזקי אנטיביוטיקה. צמצום ההסתברות להתפתחותו של סרטן המעי הגס. סילוק רעלים.

Bio Plus Probiotics

ביו פלוס הצעה לשימוש: 1-2 כמוסות ביום, עם הארוחה.

ביו פלוס הוראות אחסון:
למוצר זה יציבות גבוהה בטמפרטורת חדר קריר ומוצל.
עם זאת לאחר הפתיחה מומלץ לאחסנו בקירור.
ביו פלוס מוצר פרוביוטי מתקדם , המספק את החיידקים הטובים החיוניים כל כך למערכת העיכול. לשמירה על בריאות מערכת העיכול ועל ספיגה ועיכול תקינים.

ביו פלוס רכיבים:
כל כמוסה צמחית מכילה 6 מיליארד חיידקים פעילים לפחות:
L.acidophilus..............1.5 billion viable microorganisms
L.bulgaricus...............1.5 billion viable microorganisms
B.bifidum...................1.5 billion viable microorganisms
S.thermophilus...........1.5 billion viable microorganisms

מכיל: 60 כמוסות
תיאור

פרטים

ביו פלוס פורמולה פרוביוטית איכותית המכילה מינון גבוה במיוחד של מיקרורורגניזמים ידידותיים המסייעים לאקולוגית מעיים מאוזנת. התפתחותם ושגשוגם של מיקרואורגניזמים חיוביים כגון אלה במערכת העיכול, הכרחיים לתהליכי ניקוי הגוף ושלמירה על בריאות תקינה ומחקרים מראים כי נטילת תוספת פרוביוטית מביאה לעלייה בספירת מיקרואורגניזמים אלה במעי, במקביל לירידה במספרם של החיידקים הפתוגניים. לביו פלוס מינון גבוה במיוחד של מיקרואורגניזמים המסייעים לאקולוגיית מעיים מאוזנת. הסדרת פעילותה מערכת העיכול. שמירת על הגיינת המעי. חיזוק מערכת החיסון. הגברת זמינותם של רכיבי-תזונה. מיזעור נזקי אנטיביוטיקה. צמצום ההסתברות להתפתחותו של סרטן המעי הגס. סילוק רעלים. Bio Plus Probiotics ביו פלוס הצעה לשימוש: 1-2 כמוסות ביום, עם הארוחה. ביו פלוס הוראות אחסון: למוצר זה יציבות גבוהה בטמפרטורת חדר קריר ומוצל. עם זאת לאחר הפתיחה מומלץ לאחסנו בקירור. ביו פלוס מוצר פרוביוטי מתקדם , המספק את החיידקים הטובים החיוניים כל כך למערכת העיכול. לשמירה על בריאות מערכת העיכול ועל ספיגה ועיכול תקינים. ביו פלוס רכיבים: כל כמוסה צמחית מכילה 6 מיליארד חיידקים פעילים לפחות: L.acidophilus..............1.5 billion viable microorganisms L.bulgaricus...............1.5 billion viable microorganisms B.bifidum...................1.5 billion viable microorganisms S.thermophilus...........1.5 billion viable microorganisms מכיל: 60 כמוסות
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290001697658
יצרן סופהרב
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות