מגנזיום B6 - סולגאר

מגנזיום B6 - סולגאר

מחיר רגיל: 55.00 ₪

Special Price 39.00 ₪

זמינות: במלאי

טבליות מגנזיום B6 מגיעות עם תוספת של ויטמין B6 החיוני לפעילות המגנזיום בגוף. השילוב של תוסף מגנזיום B6 עם הוויטמין מסייע להרפיית שרירים , ובעיקר לשחרור השרירים החלקים של הסמפונות ולכן הינו חיוני ביותר למניעת התכווצויות של כלי הנשימה האופיינית בעיקר במצבי אסתמה. מגנזיום B6 מסייע בשמירה על איזון לחץ הדם, מה שתורם לתפקוד תקין של הלב, מרגיע את הגוף, מקל על נדודי שינה וכאבי מחזור.


שילוב ויטמינים עם מגנזיום B6 מסייע גם במניעת אבנים בדרכי השתן, ובכליות כתוצאה מנטילת סידן


מכיל 100 כמוסות


תיאור

פרטים

תפקיד מגנזיום B6:

מגנזיום B6 בתוספת ויטמין B6 חיונית לפעילות המגנזיום בגוף; הוויטמין מסייע בהעברת המגנזיום דרך ממברנות התאים ומשפר את ספיגתו בתוך הגוף. תוסף זה פועל להרפיית שרירים, בעיקר לשחרורם של חלקים באזור הסמפונות, שאחראים לכלי הנשימה, ולכן מגנזיום B6 הִנו חיוני ביותר למניעת התכווצות כלי הנשימה, האופיינית במצבי אסתמה.

עוד ייחודיות של מגנזיום B6 בשילוב עם ויטמין B6 מסיעת במניעת אבנים בכליות ובדרכי השתן כתוצאה מנטילת סידן. הוא שומר גם על איזון לחץ הדם, מה שמסייע על שמירת בריאותו התקינה של הלב. כתוצאה מהרפיית השרירים, מגנזיום B6 מסייע גם להרגעה כללית של הגוף, להקלה על נדודי שינה וכאבי מחזור.

המגנזיום משמש לבניית עצמות בגופנו בשילוב של סידן וזרחן המהווים את עיקר הרכיבים של העצמות עצמן. הוא מצוי גם בתאי דם אדומים, בנוזל של תאי עצב, ברקמות ושרירים והוא שומר על הגוף ברמת חומציות סדירה, המאזן בין בסיסיות וחומצתיות. מגנזיום B6 תורם כמו כן בהרכבת חלבוני הדי-אנ-איי וה אר-אנ-איי, מה שמונע כשלים גנטיים.

הנחיות לנטילת מגנזיום B6:

חשוב להתייעץ עם רופא או נטורופת מוסמך לפני קנייה ושימוש

לחץ כאן ליצור קשר עם נטורופת מוסמך

לויטמינים, מינרלים ותוספי תזונה נוספים של טבע נט – חנות טבע

מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 33984017207
יצרן סולגאר
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות