קומפלקס ויטמיני B 50 כמוסות - סולגאר

קומפלקס ויטמיני B 50 כמוסות - סולגאר

מחיר רגיל: 97.00 ₪

Special Price 66.00 ₪

זמינות: במלאי

ויטמיני B חשובים לתפקודים רבים בגוף אך בעיקר שומרים על תפקוד תקין של מערכת העצבים (דיכאון וחולשה, מצבי לחץ) משפרים ריכוז ותהליכי למידה וזיכרון; משפרים את פעילות מערכת העיכול וחיוניים לבריאות העור והשיער.
כמו כן, אחראים לייצור האנרגיה בגוף ולמטבוליזם של שומנים, פחמימות וחלבונים.

חשובים לחלוקה תקינה של התאים ולהתחדשותם, שמירה על תפקוד תקין של מערכת העצבים; סיוע במצבי מתח, בין היתר על ידי מניעת חסרי ברכיבי-תזונה הנובעים ממתח מתמשך והם בעלי השפעה מרגיעה.

ויטמיני B מסיסים במים ומופרשים מן הגוף במהירות.
חשוב לזכור כי היות וויטמיני B אינם נצברים בגוף, יש לדאוג לאספקה סדירה ונאותה שלהם באמצעות תזונה מגוונת ועשירה, או בנטילת תוספי-תזונה.
תיאור

פרטים

ויטמיני B חשובים לתפקודים רבים בגוף אך בעיקר שומרים על תפקוד תקין של מערכת העצבים (דיכאון וחולשה, מצבי לחץ) משפרים ריכוז ותהליכי למידה וזיכרון; משפרים את פעילות מערכת העיכול וחיוניים לבריאות העור והשיער. כמו כן, אחראים לייצור האנרגיה בגוף ולמטבוליזם של שומנים, פחמימות וחלבונים. חשובים לחלוקה תקינה של התאים ולהתחדשותם, שמירה על תפקוד תקין של מערכת העצבים; סיוע במצבי מתח, בין היתר על ידי מניעת חסרי ברכיבי-תזונה הנובעים ממתח מתמשך והם בעלי השפעה מרגיעה. ויטמיני B מסיסים במים ומופרשים מן הגוף במהירות. חשוב לזכור כי היות וויטמיני B אינם נצברים בגוף, יש לדאוג לאספקה סדירה ונאותה שלהם באמצעות תזונה מגוונת ועשירה, או בנטילת תוספי-תזונה.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 033984011205
יצרן סולגאר
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות