אסטרגלוס

 אסטרגלוס מגביר את החסניות מהערכתית של גופינו, כאן בטבע נט תוכלו לרכוש אותו במהירות עם אפשרות למשלוח חינם!

מהו אסטרגלוס?

האסטרגלוס הוא צמח מרפא אשר יש לו סגולות רבות והוכח מדעית שהוא תומכת בפעילותן של מערכות חיוניות רבות בגוף וביניהן מערכת הנשימה ומערכת החיסון. האסטרגלוס נלחם בזיהומים ויכול למנוע זיהומים או דלקות במערכת הנשימה וגם נלחם במחלות החורף - הצטננות קשה ושפעת. גם כאשר כבר חולים מומלץ ליטול כמוסות אסטרגלוס על מנת להילחם בתסמינים, להקל על הכאבים ולהגיע לתחושה כללית טובה יותר בגוף כולו. מי שנוטל סטרואידים מסיבות שונות עשוי למצוא הקלה בתופעות הלוואי כשייטול במקביל גם את האסטרגלוס.

התרשמו ממוצריו:

טיפות אסטרגלוס + ויטמין סי - סופהרב

טיפות אסטרגלוס + ויטמין סי - סופהרב

 

 

ממצאים ממחקרים?

מחקרים רבים בדקו את ההשפעות החיוביות והמטיבות של צמח מרפא זה, המוכר לעולם דרך הרפואה הסינית העתיקה. טעמו של השורש מתקתק והוא יבש ומתפורר בקלות. יחד עם זאת כיום ניתן להשיג אותו בכמוסות מרוכזות הניתנות על פי מינון מומלץ. אסטרגלוס מומלץ לשימוש בעיקר עבור מבוגרים ואינו מומלץ לשימוש על ידי ילדים צעירים מחשש לתופעות לוואי שעלולות להכביד על גופם הקטן. יחד עם זאת ניתן לפתוח את הכמוסות הקנויות ולפזר חלק מהכמות בתוך משקה או מעדן חלק וכך להקל עבור הילדים על הבליעה.

איך מומלץ ליטול?

כאשר מדובר בנטילת שורש זה, מכל סיבה אשר תהא - ניתן לרכוש את הכמוסות ולהקפיד על המינון המצוין על גבי האריזה, אך מומלץ יותר לעשות זאת לאחר התייעצות עם איש מקצוע או רופא. גם נטורופתים יכולים לתת מידע ולענות על שאלות הקשורות בנטילת תוספי מזון באופן כללי או אסטרגלוס בפרט והנטורופתים המנהלים את חברת טבע נט יוכלו וישמחו לתת מידע לכל מי שפונה אליהם וזקוק לסיוע בהבנה של אופן הנטילה או מקרים שבהם הנטילה אכן מומלצת.

אנשים ממלצים

אנשים רבים מעידים כי שורש אסטרגלוס אכן הקל רבות על תסמיני שפעת או אסטמה שמהם הם סבלו אך מכיוון שאין מדובר בתרופה אלא בתוסף מזון המבוסס על מקור צמחי - עבור כל אדם תתקבל השפעה אחרת ולא בהכרח אופן ההשפעה על אדם אחד יהיה זהה לדרך ההשפעה של התוסף בקרב אנשים אחרים.

לעוד ויטמינים