אכינציאה טק - טינקטורה טק

אכינציאה טק - טינקטורה טק
88.00 ₪

זמינות: במלאי

אכינציאה-טק
ההגנה הטבעית לחורף

פורמולת אכינציאה-טק:
מיצוי מרוכז של שלושת זני האכינציאה: אנגוסטיפוליה, פלידה ופורפוריאה, העובדים בסינרגיה על חיזוק מערכת החיסון, שפעת, זיהומים ודלקות.
תמצית זו יעילה ביותר גם בשימוש מקומי, כמחטאת ואנטי מיקרוביאלית.

רכיבים: אכינציאה פלידה, אכינציאה פורפוראה, אכינציאה אנגוסטיפוליה

ניתן להשיג בטינקטורה

אכיניצאה- Echinacea spp
מערכת החיסון מורכבת מתאי דם לבנים המגנים על הגוף מפני פולשים זרים.
כאשר המערכת תקינה היא נלחמת בחיידקים, וירוסים, פטריות ופרזיטים.
תזונה לקויה,שהינה תוצר נלווה לאורח החיים המערבי מובילה בהכרח גם ללחץ נפשי וסטרס. תופעות אלו יוצרות שינויים בגוף, ומפתחות רעלנים השוכנים בגופנו דרך קבע ומתרבים מבלי שנדע לשלוט בהם.
עוד נטיב לעשות אם נדע לרתום את " גן העדן " הצמחי לתועלתנו כדי לשפר את חוסננו הגופני והנפשי.
האכינציאה גדלה בצפון אמריקה ושלושה מינים נחקרו ופעילותם הפיזיולוגית הוכחה.
שימושים: הצטננות, שפעת, זיהומים בדרכי הנשימה והשתן, טיפול מונע במקרים של כשל חיסוני, הרפס, זיהומים ויראליים, דלקות עור, ודלקות חניכיים.
פעילות האכינציאה משפרת את תנועתיות תאי הדם הלבנים, היא אנטי בקטריאלית, אנטי דלקתית, אנטי ויראלית. האכינציאה מסייעת לגוף ביצירת אינטרפרון וייצור תאי הרג טבעיים. היא אימונוסטימולנטית, מרפאה פצעים, מחזקת לימפטית, עוזרת ומקלה באלרגיות, ואנטיספטית.
תיאור

פרטים

ההגנה הטבעית לחורף פורמולת אכינציאה-טק: מיצוי מרוכז של שלושת זני האכינציאה: אנגוסטיפוליה, פלידה ופורפוריאה, העובדים בסינרגיה על חיזוק מערכת החיסון, שפעת, זיהומים ודלקות. תמצית זו יעילה ביותר גם בשימוש מקומי, כמחטאת ואנטי מיקרוביאלית. רכיבים: אכינציאה פלידה, אכינציאה פורפוראה, אכינציאה אנגוסטיפוליה ניתן להשיג בטינקטורה אכיניצאה- Echinacea spp מערכת החיסון מורכבת מתאי דם לבנים המגנים על הגוף מפני פולשים זרים. כאשר המערכת תקינה היא נלחמת בחיידקים, וירוסים, פטריות ופרזיטים. תזונה לקויה,שהינה תוצר נלווה לאורח החיים המערבי מובילה בהכרח גם ללחץ נפשי וסטרס. תופעות אלו יוצרות שינויים בגוף, ומפתחות רעלנים השוכנים בגופנו דרך קבע ומתרבים מבלי שנדע לשלוט בהם. עוד נטיב לעשות אם נדע לרתום את " גן העדן " הצמחי לתועלתנו כדי לשפר את חוסננו הגופני והנפשי. האכינציאה גדלה בצפון אמריקה ושלושה מינים נחקרו ופעילותם הפיזיולוגית הוכחה. שימושים: הצטננות, שפעת, זיהומים בדרכי הנשימה והשתן, טיפול מונע במקרים של כשל חיסוני, הרפס, זיהומים ויראליים, דלקות עור, ודלקות חניכיים. פעילות האכינציאה משפרת את תנועתיות תאי הדם הלבנים, היא אנטי בקטריאלית, אנטי דלקתית, אנטי ויראלית. האכינציאה מסייעת לגוף ביצירת אינטרפרון וייצור תאי הרג טבעיים. היא אימונוסטימולנטית, מרפאה פצעים, מחזקת לימפטית, עוזרת ומקלה באלרגיות, ואנטיספטית.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290008198646
יצרן טינקטורה טק
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות