אבקת חרובים ניצת

אבקת חרובים ניצת
13.90 ₪

זמינות: חסר במלאי

מתכונים:
משקה חרובים לערבים קרירים
עוגת חרובים

אבקת חרובים אורגנית - ניצת הדובדבן.
נעים להכיר... אבקת חרובים
אבקת החרובים עשויה מחרובים אשר מוציאים מהם את הזרעים שוטפים, מייבשים, קולים אותם מעט ואז טוחנים אותם לאבקה מתוקה דקה הדומה מאוד לקקאו .
יתרון אבקת החרובים על פני השוקולד והקקאו הוא בתכולת השומן והסוכר השונים שבה (בקקאו יש עד 30% שומן רווי וכ- 5% סוכר ובאבקת החרובים עד 2% שומן ו- 48%-42 של סוכר טבעי).
כמו כן החרוב אינו מכיל חומרים כמו קופאין, חומצה אוקסלית (הקושרת מינרלים ומפריעה את ספיגתם בגוף) וחומרים דמויי קופאין שעלולים לגרום לכאבי ראש ולמיגרנות.

שימושים: עוגיות , ממתקים , ממרחי חרובים
ערכים תזונתיים: מכילה הרבה סידן ומינרלים וויטמינים נוספים כמו ברזל, מגנזיום, 1B, 2B, 3B.

תכולה: 400 גרם
עשוייה מחרובים אורגניים - ללא דשנים כימיים וללא חומרי הדברה.
תוצרת ספרד.
תיאור

פרטים

מתכונים: משקה חרובים לערבים קרירים עוגת חרובים אבקת חרובים אורגנית - ניצת הדובדבן. נעים להכיר... אבקת חרובים אבקת החרובים עשויה מחרובים אשר מוציאים מהם את הזרעים שוטפים, מייבשים, קולים אותם מעט ואז טוחנים אותם לאבקה מתוקה דקה הדומה מאוד לקקאו . יתרון אבקת החרובים על פני השוקולד והקקאו הוא בתכולת השומן והסוכר השונים שבה (בקקאו יש עד 30% שומן רווי וכ- 5% סוכר ובאבקת החרובים עד 2% שומן ו- 48%-42 של סוכר טבעי). כמו כן החרוב אינו מכיל חומרים כמו קופאין, חומצה אוקסלית (הקושרת מינרלים ומפריעה את ספיגתם בגוף) וחומרים דמויי קופאין שעלולים לגרום לכאבי ראש ולמיגרנות. שימושים: עוגיות , ממתקים , ממרחי חרובים ערכים תזונתיים: מכילה הרבה סידן ומינרלים וויטמינים נוספים כמו ברזל, מגנזיום, 1B, 2B, 3B. תכולה: 400 גרם עשוייה מחרובים אורגניים - ללא דשנים כימיים וללא חומרי הדברה. תוצרת ספרד.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 5503658
יצרן לא
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות