כורכומין ספקטרום X185 סופט ג'ל - מבצע רביעייה - סולגאר

תמונות נוספות

כורכומין ספקטרום X185 סופט ג'ל - מבצע רביעייה - סולגאר

מחיר רגיל: 770.00 ₪

Special Price 488.00 ₪

זמינות: במלאי

כורכומין ספקטרום בספיגה משופרת פי 185 יותר!* מדובר בפטנט רשום ונושא פרסים של כורכומין (NovaSOL® Curcumin)

בשנים האחרונות הפך שורש הכורכום לאחד הרכיבים הצמחיים המבוקשים ביותר, לא רק כתבלין, אלא גם כתוסף תזונה.
הכורכום מכיל חומרים פעילים בשם כורכומינואידים המעניקים לו את צבעו הצהבהב. אחד הכורכומינואידים הפעילים הוא הכורכומין, שכבר הספיק לצבור פופולריות ברחבי העולם, הן בקרב צרכנים והן בקרב אוכלוסייה מקצועית, אולם זמינותו הביולוגית נמוכה עקב סיבות שונות.
בזכות פעילותו יוצאת הדופן של הכורכומין והרצון לממש את הפוטנציאל המלא שלו, נוצרה דרישה לפיתוח מוצרי כורכום חדשים המכוונים לספיגה וזמינות ביולוגית טובות יותר.

לראשונה בישראל כורכומין ספקטרום מבית סולגאר!
תיאור

פרטים

כורכומין ספקטרום בספיגה משופרת פי 185 יותר!* מדובר בפטנט רשום ונושא פרסים של כורכומין (NovaSOL® Curcumin) בשנים האחרונות הפך שורש הכורכום לאחד הרכיבים הצמחיים המבוקשים ביותר, לא רק כתבלין, אלא גם כתוסף תזונה. הכורכום מכיל חומרים פעילים בשם כורכומינואידים המעניקים לו את צבעו הצהבהב. אחד הכורכומינואידים הפעילים הוא הכורכומין, שכבר הספיק לצבור פופולריות ברחבי העולם, הן בקרב צרכנים והן בקרב אוכלוסייה מקצועית, אולם זמינותו הביולוגית נמוכה עקב סיבות שונות. בזכות פעילותו יוצאת הדופן של הכורכומין והרצון לממש את הפוטנציאל המלא שלו, נוצרה דרישה לפיתוח מוצרי כורכום חדשים המכוונים לספיגה וזמינות ביולוגית טובות יותר. לראשונה בישראל כורכומין ספקטרום מבית סולגאר!
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 0334984595972
יצרן סולגאר
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות

הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים