תמצית תקנית שורש רודיולה 60 כמוסות - סולגאר

תמונות נוספות

תמצית תקנית שורש רודיולה 60 כמוסות - סולגאר

מחיר רגיל: 140.10 ₪

Special Price 93.00 ₪

זמינות: במלאי

תמצית תקנית שורש רודיולה - סולגאר
Rhodiola (Rhodiola rosea) SFP
הרודיולה - צמח מרפא אשר גדל במזרח סיביר ובעל שימוש נפוץ ברחבי רוסיה.
הוא נחשב לאחד הפתרונות הטבעיים, היעילים והבטוחים ביותר להקלה במצבי עקה (סטרס) ממושכים.
הרודיולה נחשב לצמח מחזק (Tonic) המעלה את כוח הסבולת ומעניק כוחות מחודשים במצבי עייפות ממושכים ולאחר פעילות גופנית מאומצת.
כמו כן, לַצמח השפעה אנטי-דיכאונית עדינה; ביכולתו למנוע את הירידה ברמת דופמין וסרוטונין במוח המלווה למצבי עקה, ובכך לתמוך בפעילות המנטלית והפסיכולוגית של המשתמשים בו ולחזק את מערכת העצבים שלהם.
כמו כן, הצמח תורם לחיזוק תפקודי הגוף והאון המיני ומסייע בהגנה על שריר הלב בזמן מתח ולחץ.
שימוש ברודיולה מונע את ההשפעה השלילית על קצב הלב הנובעת מעודף אדרנלין המופרש במצבי עקה.
תיאור

פרטים

תמצית תקנית שורש רודיולה - סולגאר Rhodiola (Rhodiola rosea) SFP הרודיולה - צמח מרפא אשר גדל במזרח סיביר ובעל שימוש נפוץ ברחבי רוסיה. הוא נחשב לאחד הפתרונות הטבעיים, היעילים והבטוחים ביותר להקלה במצבי עקה (סטרס) ממושכים. הרודיולה נחשב לצמח מחזק (Tonic) המעלה את כוח הסבולת ומעניק כוחות מחודשים במצבי עייפות ממושכים ולאחר פעילות גופנית מאומצת. כמו כן, לַצמח השפעה אנטי-דיכאונית עדינה; ביכולתו למנוע את הירידה ברמת דופמין וסרוטונין במוח המלווה למצבי עקה, ובכך לתמוך בפעילות המנטלית והפסיכולוגית של המשתמשים בו ולחזק את מערכת העצבים שלהם. כמו כן, הצמח תורם לחיזוק תפקודי הגוף והאון המיני ומסייע בהגנה על שריר הלב בזמן מתח ולחץ. שימוש ברודיולה מונע את ההשפעה השלילית על קצב הלב הנובעת מעודף אדרנלין המופרש במצבי עקה. התוויות רפואיות: טיפול במצבי מתח נפשי ודיכאון. שיפור התפקוד הגופני והנפשי במצבי עקה, לאחר מאמץ פיזי או מחלות. הגנה על הלב במצבי מתח נפשי. טיפול במצבי עייפות וחולשה. שיפור תהליכי ריכוז, למידה וזיכרון. מניעת תהליכים סרטניים. שיפור התפקוד המיני. הוראות שימוש: 1-3 כמוסות ביום עם הארוחות תכולה: 60 כמוסות מתאים לצמחוניים, כשר פרווה.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 33984041394
יצרן סולגאר
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות