מולטי מייל לגברים 60 כמוסות ויטמין - Solgar

תמונות נוספות

מולטי מייל לגברים 60 כמוסות ויטמין - Solgar

מחיר רגיל: 208.00 ₪

Special Price 135.00 ₪

זמינות: חסר במלאי

Multi-Male היא פורמולת בריאות ואנרגיה ייעודית לגבר, המספקת את הוויטמינים והמינרלים החיוניים בתוספת נוגדי חמצון במינונים מוגברים המתאימים במיוחד לגברים. בפורמולה משולבים גם רכיבי-על וצמחי מרפא המצויים בחזית המחקר התזונתי ובמינון גבוה מזה שבו הם מצויים במזון. Multi-Male מהווה השלמה תזונתית יומיומית עשירה ומאוזנת המסייעת לתחזוקה כללית של מערכות גוף הגבר.

סימן שאתה גבר!
חיי היומיום של גברים מעמידים להם אתגרים רבים. הם מתמודדים עם אורח חיים דינמי, עמוס ומלחיץ המצריך בין השאר ביצועים חשיבתיים (ריכוז, זיכרון ולמידה), מרץ, אנרגיה וחיוניות, ולאלו מהם העוסקים בפעילות גופנית מאומצת, שאיפה לשפר ביצועים ספורטיביים כחלק מאורח חייהם. ידוע כי חלקם הבוגר יותר, בני 35 ומעלה, חווים בין השאר מצבי מתח נפשי, דיכאון וחולשה ועלולים ללקות במחלות לב וכלי-דם, בקשיים בתפקוד מיני ובבעיות פוריות, חולשה של מערכת החיסון ואפילו מחלות תלויות-גיל המאיצות תהליכי הזדקנות. החוט המקשר בין האוכלוסייה הגברית, כמו הנשית, היא השאיפה להראות חיוניים ולא עייפים, לשפר את נראות העור, השיער וכמובן להביא את הגוף למצב אופטימלי ולשמור עליו צעיר לאורך השנים.

יתרונות:
הפורמולה מכילה מינונים גבוהים במיוחד של ויטמיני B, לרבות B6, B12 וחומצה פולית (חלקם בצורת הקו-פקטורים, לשיפור הזמינות הביולוגית)
מכילה תמציות תקניות של צמחי מרפא הפועלים באופן סינרגטי, כדוגמת סו פלמטו, ליקופן, סרפד ופיגאום
מכילה תמצית תקנית של משפחת שורשי הג'ינסנג - סיבירי, קוריאני ואמריקאי
מכילה מינרלים ורכיבי תזונה נוספים לשיפור ביצועים ספורטיביים
מכילה תמצית איזופלאבון סויה שלא עברה תהליכי הנדסה גנטית ™Soy From Nature
תיאור

פרטים

Multi-Male היא פורמולת בריאות ואנרגיה ייעודית לגבר, המספקת את הוויטמינים והמינרלים החיוניים בתוספת נוגדי חמצון במינונים מוגברים המתאימים במיוחד לגברים. בפורמולה משולבים גם רכיבי-על וצמחי מרפא המצויים בחזית המחקר התזונתי ובמינון גבוה מזה שבו הם מצויים במזון. Multi-Male מהווה השלמה תזונתית יומיומית עשירה ומאוזנת המסייעת לתחזוקה כללית של מערכות גוף הגבר. סימן שאתה גבר! חיי היומיום של גברים מעמידים להם אתגרים רבים. הם מתמודדים עם אורח חיים דינמי, עמוס ומלחיץ המצריך בין השאר ביצועים חשיבתיים (ריכוז, זיכרון ולמידה), מרץ, אנרגיה וחיוניות, ולאלו מהם העוסקים בפעילות גופנית מאומצת, שאיפה לשפר ביצועים ספורטיביים כחלק מאורח חייהם. ידוע כי חלקם הבוגר יותר, בני 35 ומעלה, חווים בין השאר מצבי מתח נפשי, דיכאון וחולשה ועלולים ללקות במחלות לב וכלי-דם, בקשיים בתפקוד מיני ובבעיות פוריות, חולשה של מערכת החיסון ואפילו מחלות תלויות-גיל המאיצות תהליכי הזדקנות. החוט המקשר בין האוכלוסייה הגברית, כמו הנשית, היא השאיפה להראות חיוניים ולא עייפים, לשפר את נראות העור, השיער וכמובן להביא את הגוף למצב אופטימלי ולשמור עליו צעיר לאורך השנים. יתרונות: הפורמולה מכילה מינונים גבוהים במיוחד של ויטמיני B, לרבות B6, B12 וחומצה פולית (חלקם בצורת הקו-פקטורים, לשיפור הזמינות הביולוגית) מכילה תמציות תקניות של צמחי מרפא הפועלים באופן סינרגטי, כדוגמת סו פלמטו, ליקופן, סרפד ופיגאום מכילה תמצית תקנית של משפחת שורשי הג'ינסנג - סיבירי, קוריאני ואמריקאי מכילה מינרלים ורכיבי תזונה נוספים לשיפור ביצועים ספורטיביים מכילה תמצית איזופלאבון סויה שלא עברה תהליכי הנדסה גנטית ™Soy From Nature
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 033984017443
יצרן סולגאר
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות