ג'ינסנג סיבירי 520 מ"ג - 100 כמוסות Solgar

תמונות נוספות

ג'ינסנג סיבירי 520 מ"ג - 100 כמוסות Solgar

מחיר רגיל: 117.80 ₪

Special Price 79.00 ₪

זמינות: במלאי

ג'ינסינג סיבירי Siberian Ginseng Root VCaps
על הרכיב
ג'ינסנג סיבירי הינו צמח מוכר בשימוש אסיאתי מסורתי. לצמח שימושים רבים והוא נחשב לאדפטוגן טבעי. ג'ינסנג סיבירי סולגאר מכיל מינון של 520 מ"ג אבקת ג'ינסנג Eleuthero Powder. המוצר מכיל גם מינון נמוך של ברזל שהינו חלק אינהרנטי בצמח (0.4 מ"ג בכל כמוסה).
על המוצר

יתרונות:
ג'ינסינג סיברי מליין צמחי המרפא של סולגאר, תוכנן במיוחד ובהקפדה רבה בדגש על הרכבו וניקיונו המיקרוביאלי ומכיל שילוב אופטימלי של תכונות הצמח המבטיח מיצוי של מלוא הפוטנציאל הטמון בו
ליין צמחי המרפא מבית סולגאר זכה בפרס מצוינות בתחום תוספי התזונה לשנים 2004-2003!
תיאור

פרטים

ג'ינסינג סיבירי Siberian Ginseng Root VCaps על הרכיב ג'ינסנג סיבירי הינו צמח מוכר בשימוש אסיאתי מסורתי. לצמח שימושים רבים והוא נחשב לאדפטוגן טבעי. ג'ינסנג סיבירי סולגאר מכיל מינון של 520 מ"ג אבקת ג'ינסנג Eleuthero Powder. המוצר מכיל גם מינון נמוך של ברזל שהינו חלק אינהרנטי בצמח (0.4 מ"ג בכל כמוסה). על המוצר יתרונות: ג'ינסינג סיברי מליין צמחי המרפא של סולגאר, תוכנן במיוחד ובהקפדה רבה בדגש על הרכבו וניקיונו המיקרוביאלי ומכיל שילוב אופטימלי של תכונות הצמח המבטיח מיצוי של מלוא הפוטנציאל הטמון בו ליין צמחי המרפא מבית סולגאר זכה בפרס מצוינות בתחום תוספי התזונה לשנים 2004-2003! הערות אינו מומלץ לנטילה לפני השינה המוצר בהשגחת KOF-K ניו ג'רזי ארה"ב (פרווה) מתאים לצמחונים ולטבעונים להשיג באריזות של 100 כמוסות צמחיות הנחיות שימוש 3-1 כמוסות ביום, עם הארוחות.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 33984012806
יצרן סולגאר
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות