שורש אסטרגלוס סולגאר 60 כמוסות

תמונות נוספות

שורש אסטרגלוס סולגאר 60 כמוסות

מחיר רגיל: 181.00 ₪

Special Price 117.00 ₪

זמינות: במלאי

אסטרגלוס Astragalus Root

אסטרגלוס הינו צמח סיני התומך במערכות ההגנה של הגוף ומסייע בחיזוק תנגודת הגוף והגברת עמידותו בפני זיהומים ומחלות.

אסטרגלוס תומך במערכות ההגנה של הגוף ומסייע בחיזוק תנגודת הגוף והגברת עמידותו בפני זיהומים ומחלות.

שורש האסטרגלוס עשיר ברכיבים פעילים בעלי השפעה מעודדת ומעוררת על מערכת החיסון וכן תכונותיו האנטי-ויראליות הייחודיות זיכו אותו בשם "מלך צמחי החורף".

אסטרגלוס מליין צמחי המרפא של סולגאר, תוכנן במיוחד ובהקפדה רבה בדגש על הרכבו וניקיונו המיקרוביאלי ומכיל שילוב אופטימלי של תכונות הצמח המבטיח מיצוי של מלוא הפוטנציאל הטמון בו.

ליין צמחי המרפא מבית סולגאר זכה בפרס מצוינות בתחום תוספי התזונה לשנים 2004-2003!


** הערות **

מתאים לצמחונים ולטבעונים
כשר, פרווה
להשיג באריזות של 100 כמוסות צמחיות
הנחיות שימוש
3-1 כמוסות ביום, עם הארוחות.
תיאור

פרטים

אסטרגלוס Astragalus Root אסטרגלוס הינו צמח סיני התומך במערכות ההגנה של הגוף ומסייע בחיזוק תנגודת הגוף והגברת עמידותו בפני זיהומים ומחלות. אסטרגלוס תומך במערכות ההגנה של הגוף ומסייע בחיזוק תנגודת הגוף והגברת עמידותו בפני זיהומים ומחלות. שורש האסטרגלוס עשיר ברכיבים פעילים בעלי השפעה מעודדת ומעוררת על מערכת החיסון וכן תכונותיו האנטי-ויראליות הייחודיות זיכו אותו בשם "מלך צמחי החורף". אסטרגלוס מליין צמחי המרפא של סולגאר, תוכנן במיוחד ובהקפדה רבה בדגש על הרכבו וניקיונו המיקרוביאלי ומכיל שילוב אופטימלי של תכונות הצמח המבטיח מיצוי של מלוא הפוטנציאל הטמון בו. ליין צמחי המרפא מבית סולגאר זכה בפרס מצוינות בתחום תוספי התזונה לשנים 2004-2003! ** הערות ** מתאים לצמחונים ולטבעונים כשר, פרווה להשיג באריזות של 100 כמוסות צמחיות הנחיות שימוש 3-1 כמוסות ביום, עם הארוחות.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 033984041066
יצרן סולגאר
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות