סלדרין 525 מ"ג 60 כמוסות - סולגאר

סלדרין 525 מ"ג 60 כמוסות - סולגאר

מחיר רגיל: 240.90 ₪

Special Price 123.00 ₪

זמינות: חסר במלאי

דלקת היא תגובה ההגנה הראשונה של מערכת החיסון בגוף, כנגד מצבים וגורמים שונים. עם הגורמים העלולים לגרום לדלקת נימנים: זיהומים, פגיעות ופציעות גופניות (כולל פציעות ספורט), תהליכי הזדקנות תלויי-גיל, גורמים סביבתיים שונים, אלרגיות ורגישות למזון, תזונה לקויה וחסרים ברכיבי-תזונה.

לדלקת תסמינים ברורים מאוד ובהם: נפיחות, חום מקומי של האיבר הפגוע, אודם ואדמומיות, כאב, רגישות למגע וחוסר תפקוד של האיבר הפגוע. מנגד, דלקות מערכתיות או כאלו התוקפות את הגוף כולו, אינן תמיד גלויות לעין.

סלדרין® הוא מוצר טבעי, חדשני, פרי פיתוח מדעי, מהחומרים הנחקרים ביותר בתחום. סלדרין מכיל תערובת של חומצות שומן ייחודיות אסטריות (Cetylated). תערובת ייחודית זו עוברת תהליך פטנטי המקנה לה עמידות גבוהה ומגן עליה מפני חמצון.
תיאור

פרטים

דלקת היא תגובה ההגנה הראשונה של מערכת החיסון בגוף, כנגד מצבים וגורמים שונים. עם הגורמים העלולים לגרום לדלקת נימנים: זיהומים, פגיעות ופציעות גופניות (כולל פציעות ספורט), תהליכי הזדקנות תלויי-גיל, גורמים סביבתיים שונים, אלרגיות ורגישות למזון, תזונה לקויה וחסרים ברכיבי-תזונה. לדלקת תסמינים ברורים מאוד ובהם: נפיחות, חום מקומי של האיבר הפגוע, אודם ואדמומיות, כאב, רגישות למגע וחוסר תפקוד של האיבר הפגוע. מנגד, דלקות מערכתיות או כאלו התוקפות את הגוף כולו, אינן תמיד גלויות לעין. סלדרין® הוא מוצר טבעי, חדשני, פרי פיתוח מדעי, מהחומרים הנחקרים ביותר בתחום. סלדרין מכיל תערובת של חומצות שומן ייחודיות אסטריות (Cetylated). תערובת ייחודית זו עוברת תהליך פטנטי המקנה לה עמידות גבוהה ומגן עליה מפני חמצון.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 33984005747
יצרן סולגאר
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות