קליפות פסיליום (340 גרם) - גרין לייף

תמונות נוספות

קליפות פסיליום (340 גרם) - גרין לייף

מחיר רגיל: 60.00 ₪

Special Price 55.00 ₪

זמינות: במלאי

סיבים תזונתיים המופקים מקליפת זרעי צמח הפלנטגו (פסיליום)

סיבים אלה מסייעים בהסדרת פעילות המעיים בזכות יכולתם לספוח מים ולתפוח עד פי 14 מנפחם – תכונה ההופכת את הפסיליום לרכיב חיוני התורם לתחושת השובע ומסייע להפחתה במשקל ולמניעת מצבי עצירות, שלשול כרוני ומחלות מעיים שונות.

סיבי הפסיליום סופחים חומרים מזיקים ממערכת העיכול, מונעים את ספיגתם מחדש ומפחיתים את העומס על הכבד כמו-גם תמיכה באיזון רמות גבוהות של כולסטרול בדם.
תיאור

פרטים

הפסיליום הינו סיב מסיס המופק מצמח הפלנטגו (לחך). ביכולתם של סיבי קליפות הפסיליום לספוח נוזלים עד פי 25 מנפחם. הפסיליום סופח נוזלים במעי ובכך נוצר נוזל צמיגי אשר מגדיל את נפח תוכן המעי, גורם לגירוי עדין של המעי, מגביר את תנועתיות שרירי המעי ובכך מקצר את משך מעבר המזון במעי. רכיבים: קליפות פסיליום (Plantago Ovata). סיבים תזונתיים אינם ניתנים לעיכול, לפיכך למוצר זה אין השפעה קלורית. הוראות שימוש: לערבב 2 כפיות פסיליום עם לפחות 1-2 כוסות מלאות במים או מיץ ולשתות מיד. יש לשתות כמות גדולה של מים בעת צריכת המוצר. נוכחות סיבים תזונתיים עלולה לפגוע בספיגה של תרופות, מינרלים, ויטמינים ורכיבי תזונה נוספים, לכן מומלץ להפריד נטילת תוספי פסיליום מתרופות או מתוספים המכילים רכיבים אלה. תכולה: 340 גרם כשר פרווה למהדרין
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290014131972
יצרן לא
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות

הינך עשוי להתעניין גם במוצרים הבאים