זקן התירס 50 גרם - הרבה סנטר

זקן התירס 50 גרם - הרבה סנטר
10.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

זקן תירס
Corn/Maiza
שם מדעי: Zea mays(שערות תירס)

תירס הוא צמח ממשפחת הדגניים ומקורו. במרכז אמריקה, תירס הוא הגידול הנפוץ ביותר בעולם. צמח חד-שנתי המשמש למאכל לאחר בישול או צלייה, קמח, קורנפלקס, פופקורן, עמילם, אלכוהול ואוכל בהמות.
התירס גדל במעין סירות עלים המכילות שערות ואת קלח התירס.
שערות התירס המיובשות משמשות כצמח מרפא.

שימושים קולינריים:
את קלח התירס ניתן לאכול או לבשל, שערות התירס משמשות בעיקר לחליטה.

שימושים נוספים:
שערות התירס משתנות, עוזרות לטיפול בזיהומים ודלקות בדרכי השתן ומסייעות לטיפול ב"אבנים" בכיס המרה ובכליות. בנוסף, שערות התירס גם מחזקות את השלפוחית ומונעות הרטבה, מורידות לחץ דם ומטפלות בבצקות והצטברות נוזלים.

אופן השימוש:
יש לחלוט כפית מהצמח בכוס מים רותחים, לחכות 10 דקות, לסנן ולשתות
תיאור

פרטים

זקן תירס Corn/Maiza שם מדעי: Zea mays(שערות תירס) תירס הוא צמח ממשפחת הדגניים ומקורו. במרכז אמריקה, תירס הוא הגידול הנפוץ ביותר בעולם. צמח חד-שנתי המשמש למאכל לאחר בישול או צלייה, קמח, קורנפלקס, פופקורן, עמילם, אלכוהול ואוכל בהמות. התירס גדל במעין סירות עלים המכילות שערות ואת קלח התירס. שערות התירס המיובשות משמשות כצמח מרפא. שימושים קולינריים: את קלח התירס ניתן לאכול או לבשל, שערות התירס משמשות בעיקר לחליטה. שימושים נוספים: שערות התירס משתנות, עוזרות לטיפול בזיהומים ודלקות בדרכי השתן ומסייעות לטיפול ב"אבנים" בכיס המרה ובכליות. בנוסף, שערות התירס גם מחזקות את השלפוחית ומונעות הרטבה, מורידות לחץ דם ומטפלות בבצקות והצטברות נוזלים. אופן השימוש: יש לחלוט כפית מהצמח בכוס מים רותחים, לחכות 10 דקות, לסנן ולשתות
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7295694005827
יצרן לא
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות