חומצה פולית 400 - אלטמן

חומצה פולית 400 - אלטמן

מחיר רגיל: 68.00 ₪

Special Price 37.90 ₪

זמינות: חסר במלאי

חומצה פולית, המכונה גם ויטמין B9, מסייעת בתהליך ייצור של חומצות גרעין וחלבונים, משתתפת ביצירת תאים חדשים וחיונית ליצירת תאי דם אדומים – ולכן גם מונעת אנמיה.

חומצה פולית חשובה במיוחד בזמן ההיריון ונחוצה להתפתחות תקינה של מוח העובר ומערכות גופו. חסר בחומצה פולית עלול לגרום להיווצרות מומים מולדים בעובר (נזק חמור למערכת העצבים) ולכן רופאים ממליצים על נטילתה כשלושה חודשים לפני הכניסה להיריון ובשלושת חודשי ההיריון הראשונים לפחות. ככלל, מומלץ ליטול תוספת חומצה פולית לאורך כל גיל הפוריות.

על פי מחקרים בינלאומיים נטילת חומצה פולית לפני ההיריון ובחודשים הראשונים להיריון, יכולה להקטין ב-70%-50% את הסיכון למומים בתעלה העצבית, במוח ובעמוד השדרה*.
תיאור

פרטים

חומצה פולית, המכונה גם ויטמין B9, מסייעת בתהליך ייצור של חומצות גרעין וחלבונים, משתתפת ביצירת תאים חדשים וחיונית ליצירת תאי דם אדומים – ולכן גם מונעת אנמיה. חומצה פולית חשובה במיוחד בזמן ההיריון ונחוצה להתפתחות תקינה של מוח העובר ומערכות גופו. חסר בחומצה פולית עלול לגרום להיווצרות מומים מולדים בעובר (נזק חמור למערכת העצבים) ולכן רופאים ממליצים על נטילתה כשלושה חודשים לפני הכניסה להיריון ובשלושת חודשי ההיריון הראשונים לפחות. ככלל, מומלץ ליטול תוספת חומצה פולית לאורך כל גיל הפוריות. על פי מחקרים בינלאומיים נטילת חומצה פולית לפני ההיריון ובחודשים הראשונים להיריון, יכולה להקטין ב-70%-50% את הסיכון למומים בתעלה העצבית, במוח ובעמוד השדרה*.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290006437273
יצרן אלטמן
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות