פיקנוגנול 30 כמוסות 120 - סופהרב

פיקנוגנול 30 כמוסות 120 - סופהרב

מחיר רגיל: 348.99 ₪

Special Price 185.00 ₪

זמינות: במלאי

פיקנוגינול במינון גבוהה במיוחד 120 מ"ג - שילוב של אנטיאוקסידנטים המסייעים למניעת נזקי רדיקלים חופשיים בגוף במיוחד בכל הדם, בעלי השפעה אנטי-דלקתית ועוד

אנטי אוקסידנט ממיצוי של קליפת עץ האורן הצרפתי French Maritime Pine, הגדל באופן טבעי ביערות דרום-מערב צרפת. פיקנוגנול של אלטמן הוא מיצוי טהור ללא תוספות ועשיר באנטי-אוקסידנטים טבעיים.

פיקנוגנול של אלטמן - פטנט בלעדי של חברת Horphag - הוא מיצוי קליפת עץ אורן צרפתי הגדל באופן טבעי, ללא כימיקלים, ביערות דרום-מערב צרפת.

סגולותיו של פיקנוגנול היו ידועות לאינדיאנים בצפון אמריקה, אשר חלטו תה מקליפת עצי האורן שגדלו לאורך האוקיינוס האטלנטי
פיקנוגינול זהו ביופלבונואיד המופק מקליפת עץ האורן הצרפתי ופועל כנוגד חימצון בעל עוצמה החזה פי 20 מויטמין C ופי 50 מויטמין E, לכן יעיל כנוגד דלקת, בשמירה על מערכת החיסון ובהאטת תהליכי הזדקנות. נחוץ לשמירה על גמישות כלי הדם ושלמותם, לשמירה על בריאות העור ולהגנה עליו מפני קרינה אולטרה סגולית. לכן יעיל במצבים של פסוריאזיס מחלות עור אחרות. פועל לשיפור הזיכרון ובעל פעילות אנטי סרטנית.

תכולה: 30 כמוסות.

פורמולה צמחית

כל כמוסה מכילה:
פיקנוגנול......................120 מ"ג
תיאור

פרטים

פיקנוגינול במינון גבוהה במיוחד 120 מ"ג - שילוב של אנטיאוקסידנטים המסייעים למניעת נזקי רדיקלים חופשיים בגוף במיוחד בכל הדם, בעלי השפעה אנטי-דלקתית ועוד אנטי אוקסידנט ממיצוי של קליפת עץ האורן הצרפתי French Maritime Pine, הגדל באופן טבעי ביערות דרום-מערב צרפת. פיקנוגנול של אלטמן הוא מיצוי טהור ללא תוספות ועשיר באנטי-אוקסידנטים טבעיים. פיקנוגנול של אלטמן - פטנט בלעדי של חברת Horphag - הוא מיצוי קליפת עץ אורן צרפתי הגדל באופן טבעי, ללא כימיקלים, ביערות דרום-מערב צרפת. סגולותיו של פיקנוגנול היו ידועות לאינדיאנים בצפון אמריקה, אשר חלטו תה מקליפת עצי האורן שגדלו לאורך האוקיינוס האטלנטי פיקנוגינול זהו ביופלבונואיד המופק מקליפת עץ האורן הצרפתי ופועל כנוגד חימצון בעל עוצמה החזה פי 20 מויטמין C ופי 50 מויטמין E, לכן יעיל כנוגד דלקת, בשמירה על מערכת החיסון ובהאטת תהליכי הזדקנות. נחוץ לשמירה על גמישות כלי הדם ושלמותם, לשמירה על בריאות העור ולהגנה עליו מפני קרינה אולטרה סגולית. לכן יעיל במצבים של פסוריאזיס מחלות עור אחרות. פועל לשיפור הזיכרון ובעל פעילות אנטי סרטנית. תכולה: 30 כמוסות. פורמולה צמחית כל כמוסה מכילה: פיקנוגנול......................120 מ"ג
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290013465238
יצרן סופהרב
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות