קולגן טרומרין - זוג - נייצ'רס פרו

תמונות נוספות

קולגן טרומרין - זוג - נייצ'רס פרו

מחיר רגיל: 760.00 ₪

Special Price 540.00 ₪

זמינות: במלאי

קולגן טרומרין
אבקת קולגן הידרוליזט פרימיום עשירה בחומצות אמינו חיוניות אבקת פפטידים ללא טעם וריח
300 גרם, 30 מנות אישיות בנות 10 גרם
קולגן טרומרין מהווה פריצת דרך אמיתית בכל הנוגע לתחזוקת הגוף והאטת תהליכי הזדקנות.

קולגן טרומרין הינו החומר הנחקר ביותר בקטגוריית סוגי הקולגן. פיתוח של החברה הראשונה בעולם שיצרה קולגן ופיתחה מספר פטנטים בתחום – "ניפי טרומארין קולגן".

קולגן הינו החלבון השכיח ביותר בגוף. הקולגן מרכיב את רקמות החיבור בגופנו, עצמות, גידים, סחוסים, פאסיות, דיסקים, מיניסקוסים, ציפורניים. הקולגן יוצר את המבנה העגול והיציב של כלי הדם ואת מבנה מערכת העיכול. כמו כן הקולגן בונה את תשתית העור.
תיאור

פרטים

קולגן טרומרין אבקת קולגן הידרוליזט פרימיום עשירה בחומצות אמינו חיוניות אבקת פפטידים ללא טעם וריח 300 גרם, 30 מנות אישיות בנות 10 גרם קולגן טרומרין מהווה פריצת דרך אמיתית בכל הנוגע לתחזוקת הגוף והאטת תהליכי הזדקנות. קולגן טרומרין הינו החומר הנחקר ביותר בקטגוריית סוגי הקולגן. פיתוח של החברה הראשונה בעולם שיצרה קולגן ופיתחה מספר פטנטים בתחום – "ניפי טרומארין קולגן". קולגן הינו החלבון השכיח ביותר בגוף. הקולגן מרכיב את רקמות החיבור בגופנו, עצמות, גידים, סחוסים, פאסיות, דיסקים, מיניסקוסים, ציפורניים. הקולגן יוצר את המבנה העגול והיציב של כלי הדם ואת מבנה מערכת העיכול. כמו כן הקולגן בונה את תשתית העור. מה הבעיה? מגיל 30 ומעלה ייצור הקולגן הולך ופוחת. שחיקה ברמות הקולגן וירידה באיכות הייצור מביאה לקשת רחבה של סימפטומים שמוכרים לנו מתהליך ההזדקנות. התוצאה: קמטי עור וירידה כללית באיכות, גמישות ולחות העור. ירידה באיכות הסחוס. כאבי המפרקים האופייניים כל כך לגיל השלישי. חולשת כלי דם, הגדלת הסיכוי לפריצת כלי דם וליצירת פלאק טרשתי. בכל מקום שיש קולגן בגוף יש ירידה כלשהיא באיכות וחוזק המבנה אותו הוא יוצר.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 72900152945912
יצרן נייצ'רס פרו
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות