SupHerb Vitamin D3 1000 90 Cap

SupHerb Vitamin D3 1000 90 Cap

מחיר רגיל: 45.60 ₪

Special Price 34.90 ₪

זמינות: במלאי

ויטמין D מסוג 3 בצורתו הפעילה להשלמת חוסר כללי של ויטמין D
כל טיפה מכילה 1000 יחב"ל ויטמין D, המינון היומי המומלץ למבוגר
חסכוני במיוחד - 20 מ"ל
ללא צבעי מאכל
הוראות שימוש עבור טיפות ויטמין D מבוגרים : 1-2 טיפות של ויטמין D או לפי הוראות הרופא המסייע
ניתן למהול במים, חלב או מיץ פירות
תכולה
20 מ"ל


הרכב
שם הרכיב

כמות הרכיב
ויטמין D3
Cholecaliciferol
1000 יחב"ל


D-1000 בטיפות של סופהרב מאושר על ידי בד"ץ העדה החרדית. כשר בהשגחת בד"ץ העדה החרדית

ויטמין D שייך לקבוצת הויטמינים (ADEK) המסיסים בשומן וידוע זה מכבר בחשיבותו הרבה לשמירה על משק הסידן בגוף ועל המבנה התקין של העצם, אולם, מעבודות מחקר רבות שהופיעו לאחרונה, עולה כי ויטמין D פעיל גם במערכות שאינן קשורות לשמירה על מצב משק הסידן ויתרונותיו הבריאותיים גדולים אפילו יותר ממה שנחשב בעבר.

מעבר ליכולתו של ויטמין D למנוע מחלות הקשורות במבנה ושלד כגון אוסטיאופורוזיס, נמצא ויטמין D כחיוני במחלות רבות נוספות ולמעשה לויטמין D השפעה כמעט על כל איברי הגוף.

כיום רווחת הדעה, שאין ילד או מבוגר שמקבלים את המינון המומלץ של ויטמין D משתי סיבות עיקריות: הראשונה, תזונה ענייה בויטמין D והשנייה, מודעות גבוהה לנזקי העור והסיכונים שבחשיפה ממושכת לשמש ללא מסנני קרינה.

שילוב של תזונה עשירה בויטמין D, תוסף תזונה וקרינת השמש (חשיפה מתונה עם מסנני קרינה) יתרמו לרמות הדרושות של הויטמין בסרום, לשמירה על בריאות אופטימאלית ולירידה בסיכון לתחלואה.

ויטמין 1000-D בטיפות מכילות ויטמין D3 טבעי בתוספת חומצת שומן צמחית (MCT) שמשפרת ספיגת הויטמין בגוף
תיאור

פרטים

ויטמין D מסוג 3 בצורתו הפעילה להשלמת חוסר כללי של ויטמין D כל טיפה מכילה 1000 יחב"ל ויטמין D, המינון היומי המומלץ למבוגר חסכוני במיוחד - 20 מ"ל ללא צבעי מאכל הוראות שימוש עבור טיפות ויטמין D מבוגרים : 1-2 טיפות של ויטמין D או לפי הוראות הרופא המסייע ניתן למהול במים, חלב או מיץ פירות תכולה 20 מ"ל הרכב שם הרכיב כמות הרכיב ויטמין D3 Cholecaliciferol 1000 יחב"ל D-1000 בטיפות של סופהרב מאושר על ידי בד"ץ העדה החרדית. כשר בהשגחת בד"ץ העדה החרדית ויטמין D שייך לקבוצת הויטמינים (ADEK) המסיסים בשומן וידוע זה מכבר בחשיבותו הרבה לשמירה על משק הסידן בגוף ועל המבנה התקין של העצם, אולם, מעבודות מחקר רבות שהופיעו לאחרונה, עולה כי ויטמין D פעיל גם במערכות שאינן קשורות לשמירה על מצב משק הסידן ויתרונותיו הבריאותיים גדולים אפילו יותר ממה שנחשב בעבר. מעבר ליכולתו של ויטמין D למנוע מחלות הקשורות במבנה ושלד כגון אוסטיאופורוזיס, נמצא ויטמין D כחיוני במחלות רבות נוספות ולמעשה לויטמין D השפעה כמעט על כל איברי הגוף. כיום רווחת הדעה, שאין ילד או מבוגר שמקבלים את המינון המומלץ של ויטמין D משתי סיבות עיקריות: הראשונה, תזונה ענייה בויטמין D והשנייה, מודעות גבוהה לנזקי העור והסיכונים שבחשיפה ממושכת לשמש ללא מסנני קרינה. שילוב של תזונה עשירה בויטמין D, תוסף תזונה וקרינת השמש (חשיפה מתונה עם מסנני קרינה) יתרמו לרמות הדרושות של הויטמין בסרום, לשמירה על בריאות אופטימאלית ולירידה בסיכון לתחלואה. ויטמין 1000-D בטיפות מכילות ויטמין D3 טבעי בתוספת חומצת שומן צמחית (MCT) שמשפרת ספיגת הויטמין בגוף
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290012760761
יצרן לא
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות