ארט 3 קל - סופהרב

ארט 3 קל - סופהרב

מחיר רגיל: 128.80 ₪

Special Price 85.00 ₪

זמינות: במלאי

ארט-3-פלקס מיועד לסיוע בדלקות מפרקים עם או בלי שחיקת סחוס. ארט-3-קל מכיל שילוב ייחודי של רכיבים הנלקחים בדרך כלל לחוד תחת מוצרים נפרדים. שילוב ייחודי זה משפר את טווח היעילות הטיפולית ומהווה תוספת מומלצת לסיוע בדלקות מפרקים המאופיינות בדלקתיות גבוהה, בכאב רב ובפגיעה ברקמות המפרק עד כדי אובדן התפקוד התקין.

מוצר חדש מבית סופהרב המשלב באופן ייחודי את המרכיבים גלוקוזאמין MSM ובוסוואליה. מדובר בשילוב המאפשר יעילות טיפולית גבוהה. ארט-3-קל משמש לסיוע בדלקת מפרקים ניוונית (אוסטיאוארטריטיס OA) שבה יש הרס של רקמת סחוס והתפתחות דלקת מקומית בעקבות שיבושים בהתנהלות המרפק. ניתן להסתייע במוצר גם למצבי שיגרון (ראומטיזם) המתבטאים בדלקות וכאבים לא ספציפיים שמקורם במפרקים. דלקות מפרקים מאופיינות בהרס רקמת הסחוס ובתהליך דלקתי כרוני היוצרים מגבלה בתנועה, תחושת נוקשות, עיוות של המפרקים הפגועים וכאבים חזקים .השילוב שבין MSM לבוסוואליה מצוין להפחתת דלקתיות וכאב הנובע מהתהליך הדלקתי ואילו הגלוקוזאמין שבפורמולה תומך בשיקום רקמת הסחוס.
ארט 3 פלקס שימושים עיקריים:
להפחתת דלקתיות וכאב
לשיקום רקמת הסחוס
להחזרת הגמישות והתפקוד למפרקים
ניתן לשימוש גם בדלקת מפרקים פסוריאטית ובגאוט (שיגדון)
ניתן לשימוש גם בחבלות ופציעות ספורט
תיאור

פרטים

ארט-3-פלקס מיועד לסיוע בדלקות מפרקים עם או בלי שחיקת סחוס. ארט-3-קל מכיל שילוב ייחודי של רכיבים הנלקחים בדרך כלל לחוד תחת מוצרים נפרדים. שילוב ייחודי זה משפר את טווח היעילות הטיפולית ומהווה תוספת מומלצת לסיוע בדלקות מפרקים המאופיינות בדלקתיות גבוהה, בכאב רב ובפגיעה ברקמות המפרק עד כדי אובדן התפקוד התקין. מוצר חדש מבית סופהרב המשלב באופן ייחודי את המרכיבים גלוקוזאמין MSM ובוסוואליה. מדובר בשילוב המאפשר יעילות טיפולית גבוהה. ארט-3-קל משמש לסיוע בדלקת מפרקים ניוונית (אוסטיאוארטריטיס OA) שבה יש הרס של רקמת סחוס והתפתחות דלקת מקומית בעקבות שיבושים בהתנהלות המרפק. ניתן להסתייע במוצר גם למצבי שיגרון (ראומטיזם) המתבטאים בדלקות וכאבים לא ספציפיים שמקורם במפרקים. דלקות מפרקים מאופיינות בהרס רקמת הסחוס ובתהליך דלקתי כרוני היוצרים מגבלה בתנועה, תחושת נוקשות, עיוות של המפרקים הפגועים וכאבים חזקים .השילוב שבין MSM לבוסוואליה מצוין להפחתת דלקתיות וכאב הנובע מהתהליך הדלקתי ואילו הגלוקוזאמין שבפורמולה תומך בשיקום רקמת הסחוס. ארט 3 פלקס שימושים עיקריים: להפחתת דלקתיות וכאב לשיקום רקמת הסחוס להחזרת הגמישות והתפקוד למפרקים ניתן לשימוש גם בדלקת מפרקים פסוריאטית ובגאוט (שיגדון) ניתן לשימוש גם בחבלות ופציעות ספורט
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 13465306
יצרן סופהרב
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות