סבון נוזלי שמן זרעי רימונים אורגני 200 מ"ל

סבון נוזלי שמן זרעי רימונים אורגני 200 מ"ל
33.00 ₪

זמינות: במלאי

שמן זרעי הרימון עוזר בהאטת תהליכי הזדקנות העור, מסייע בהגברת גמישות העור, מחדש ומאחה רקמות, משקם כוויות, ממריץ מחדש ומעודד צמיחה וגדילה של תאי אפידרמיס ובכך מסייע בעיכוב והפחתת קמטים. השמן גם מסייע בהבהרת כתמי עור ובטיפול בצלקות, מחייה את העור על ידי עידוד התחדשות של תאי עור, מביא למראה רענן, עוזר בטיפול בבעיות פיגמנטציה בעור, וכן מכיל קולגן, שגורם לעורנו להיראות בעל נפח רב יותר.
בנוסף לכל אלה, שמן זרעי הרימון יכול לסייע בטיפול הורמונלי בגיל המעבר, בבעיות זקפה, בשיפור הזיכרון וכן בטיפול נגד טחורים.
כל אלה ועוד, מביאים את שמן זרעי הרימונים למעמד של מוצר נחשק ויוקרתי בתעשיית הרפואה המשלימה, וכן בתעשיית הקוסמטיקה והטיפוח.
שמן רימונים מופק מהזרעים שמרכזים בתוכם את כל טוב הצמח למען השתיל החדש. משום כך, שמן רימונים מכיל בתוכו בצורה המרוכזת ביותר את הסגולות שקיימות בתוך הרימונים. שמן רימונים אפקטיבי ביותר לעור בצורה מרוכזת של שמן זרעי רימונים. רימונים מהווים כ- 5% ממשקל הגרגירים, שמהווים כ- 40% ממשקל הפרי. כמות שמן רימונים שמופקת היא 10% ממשקל הזרעים. רימון הוא פרי בעל חיי מדף ארוכים, ולכן ניתן לשומרו לאורך זמן רב ללא קירור.
תיאור

פרטים

שמן זרעי הרימון עוזר בהאטת תהליכי הזדקנות העור, מסייע בהגברת גמישות העור, מחדש ומאחה רקמות, משקם כוויות, ממריץ מחדש ומעודד צמיחה וגדילה של תאי אפידרמיס ובכך מסייע בעיכוב והפחתת קמטים. השמן גם מסייע בהבהרת כתמי עור ובטיפול בצלקות, מחייה את העור על ידי עידוד התחדשות של תאי עור, מביא למראה רענן, עוזר בטיפול בבעיות פיגמנטציה בעור, וכן מכיל קולגן, שגורם לעורנו להיראות בעל נפח רב יותר. בנוסף לכל אלה, שמן זרעי הרימון יכול לסייע בטיפול הורמונלי בגיל המעבר, בבעיות זקפה, בשיפור הזיכרון וכן בטיפול נגד טחורים. כל אלה ועוד, מביאים את שמן זרעי הרימונים למעמד של מוצר נחשק ויוקרתי בתעשיית הרפואה המשלימה, וכן בתעשיית הקוסמטיקה והטיפוח. שמן רימונים מופק מהזרעים שמרכזים בתוכם את כל טוב הצמח למען השתיל החדש. משום כך, שמן רימונים מכיל בתוכו בצורה המרוכזת ביותר את הסגולות שקיימות בתוך הרימונים. שמן רימונים אפקטיבי ביותר לעור בצורה מרוכזת של שמן זרעי רימונים. רימונים מהווים כ- 5% ממשקל הגרגירים, שמהווים כ- 40% ממשקל הפרי. כמות שמן רימונים שמופקת היא 10% ממשקל הזרעים. רימון הוא פרי בעל חיי מדף ארוכים, ולכן ניתן לשומרו לאורך זמן רב ללא קירור.
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290012624735
יצרן לא
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות