בי 12 1000 מ"ג למציצה - סופהרב

בי 12 1000 מ"ג למציצה - סופהרב

מחיר רגיל: 94.80 ₪

Special Price 61.60 ₪

זמינות: במלאי

ויטמין B12 למציצה תחת הלשון 1000 מק"ג Vitamin B12
טבלית B12 למציצה מתחת ללשון, שפותחה על-ידי חברת סולגאר, משפרת ספיגה ישירה של ויטמין B12 למחזור הדם ומהווה תחליף מצוין לסיוע הניתן בזריקה. הכרחי לאנשים שתזונתם אינה מכילה מוצרי בשר ודגים, לקשישים, לסובלים מרמות לא מאוזנות של הומוציסטאין ולאנשים הסובלים מהפרעה בספיגת B12

ויטמין B12 פעילות ורכיבים

ויטמין B12 תורם ליצירת כדוריות הדם האדומות ובכך מונע אנמיה. מהווה גורם חשוב בתהליכי חילוף החומרים של החלבונים, השומנים והפחמימות בגוף. משפר את פעילות המוח ומערכת העצבים, משתתף ביצירת מלחי המרה ויצירת החומר הגנטי בגרעין התא. חסר בויטמין חיוני זה גורם להצטברות בגוף של מטבוליט רעיל בשם הומוציסטאין, העלול להוביל למצב של דמנטיה, טרשת עורקים ואוטאופורוזיס.

טבלית למציצה מתחת ללשון בטעם דובדבן, שפותחה על-ידי חברת סולגאר, משפרת ספיגה ישירה של ויטמין B12 למחזור הדם ויכולה להוות תחליף מצוין לסיוע הניתן בזריקה. הכרחי לאנשים שתזונתם אינה מכילה מוצרי בשר ודגים. מתאים במיוחד לאנשים הסובלים מהפרעה בספיגת B12, בעיות במערכת העיכול או לסיוע הדורש מינון גבוה של הויטמין.

במחקר על ויטמין B12 למציצה של חברת סולגאר, שנערך במרכז הרפואי על-שם בלינסון, הוכח כי נטילת B12 של סולגאר היא טיפול יעיל, בטוח ונוח לשימוש ומתאים כחלופה לסיוע המקובל בזריקות.

B12 טיפול יעיל לסובלים מאפטות - מחקר נוסף שנערך על ויטמין B12 מצא כי ויטמין זה מהווה טיפול יעיל לסובלים מאפטות (RAS) וגורם להפחתה ברמת הכאב, מספר הכיבים ותדירות הופעתם (התפרצותם).
תיאור

פרטים

ויטמין B12 למציצה תחת הלשון 1000 מק"ג Vitamin B12 טבלית B12 למציצה מתחת ללשון, שפותחה על-ידי חברת סולגאר, משפרת ספיגה ישירה של ויטמין B12 למחזור הדם ומהווה תחליף מצוין לסיוע הניתן בזריקה. הכרחי לאנשים שתזונתם אינה מכילה מוצרי בשר ודגים, לקשישים, לסובלים מרמות לא מאוזנות של הומוציסטאין ולאנשים הסובלים מהפרעה בספיגת B12 ויטמין B12 פעילות ורכיבים ויטמין B12 תורם ליצירת כדוריות הדם האדומות ובכך מונע אנמיה. מהווה גורם חשוב בתהליכי חילוף החומרים של החלבונים, השומנים והפחמימות בגוף. משפר את פעילות המוח ומערכת העצבים, משתתף ביצירת מלחי המרה ויצירת החומר הגנטי בגרעין התא. חסר בויטמין חיוני זה גורם להצטברות בגוף של מטבוליט רעיל בשם הומוציסטאין, העלול להוביל למצב של דמנטיה, טרשת עורקים ואוטאופורוזיס. טבלית למציצה מתחת ללשון בטעם דובדבן, שפותחה על-ידי חברת סולגאר, משפרת ספיגה ישירה של ויטמין B12 למחזור הדם ויכולה להוות תחליף מצוין לסיוע הניתן בזריקה. הכרחי לאנשים שתזונתם אינה מכילה מוצרי בשר ודגים. מתאים במיוחד לאנשים הסובלים מהפרעה בספיגת B12, בעיות במערכת העיכול או לסיוע הדורש מינון גבוה של הויטמין. במחקר על ויטמין B12 למציצה של חברת סולגאר, שנערך במרכז הרפואי על-שם בלינסון, הוכח כי נטילת B12 של סולגאר היא טיפול יעיל, בטוח ונוח לשימוש ומתאים כחלופה לסיוע המקובל בזריקות. B12 טיפול יעיל לסובלים מאפטות - מחקר נוסף שנערך על ויטמין B12 מצא כי ויטמין זה מהווה טיפול יעיל לסובלים מאפטות (RAS) וגורם להפחתה ברמת הכאב, מספר הכיבים ותדירות הופעתם (התפרצותם).
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 13465061
יצרן סופהרב
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות