ביוטיקיד - פרוביוטיקה ייעודית לפעוטות ולילדים, 100 גרם - סופהרב

ביוטיקיד - פרוביוטיקה ייעודית לפעוטות ולילדים, 100 גרם - סופהרב

מחיר רגיל: 125.00 ₪

Special Price 69.00 ₪

זמינות: במלאי

ביוטיקיד - פרוביוטיקה ייעודית לפעוטות ולילדים בתוספת FOS

ביוטיקיד באריזה הגדולה 100 גרם
פורמולה פרוביוטית חדשנית שהותאמה במיוחד להרכב הייחודי של אוכלוסיית החיידקים במערכת העיכול של ילדים ופעוטות. ביוטיקיד תורמת לשגשוג אוכלוסיית החיידקים הפרוביוטים ושומרת על האיזון העדין במערכת העיכול.

גורמים רבים עלולים להפר את האיזון העדין במערכת העיכול ולפגוע באוכלוסיית החיידקים הפרוביוטים, ואחד המרכזיים שבהם, נטילת אנטיביוטיקה. מתן ביוטיקיד במהלך ולאחר סיום הטיפול האנטיביוטי, יפחית את נזקי האנטיביוטיקה וישפר את ההגנה החיסונית.

אודות הרכיבים

FOS
סיבים מסיסים המופקים מארטישוק ירושלמי. סיבים אלו יוצרים תנאים המתאימים לשגשוגם של חיידקים פרוביוטים במעי ובמקביל מונעים שגשוגם של חיידקים פתוגנים (מחוללי מחלה).

פרוביוטיקה
שבעה זנים שונים של חיידקים פרוביוטיים מהנחקרים ביותר בתחום הפרוביוטיקה. המגוון הרחב של החיידקים מאפשר הגנה טובה יותר על מערכת העיכול ותמיכה טובה יותר של מערכת החיסון. החיידקים מעכבים פעילותם של מיקרואורגניזמים לא רצויים על ידי ייצור חומר אנטיביוטי טבעי ומשפרים פירוק ועיכול מזון.

תסמינים אופייניים לחסר בחיידקים פרוביוטיים:
חולשה של מערכת החיסון.
גזים, עצירות, שלשולים והפרעות נוספות במערכת העיכול.
זיהומיים חיידקיים ופיטרתיים.
תופעות אלרגיות בעור ובמערכת הנשימה.

הנחיות:
יש לערבב אבקת ביוטיקיד עם המזון. (פורמולה, מעדן או כל מזון רך אחר)
עד גיל שנה: כפית מידה אחת ליום.
שנה עד שנתיים: 2 כפיות מידה ליום.
שנתייים ומעלה: 2-3 כפיות מידה ליום.

הנחיות שימוש בעת מתן אנטיביוטיקה:
יש להפריד מתן ביוטיקיד שעתיים ממתן אנטיביוטיקה.
יש להמשיך את הטיפול בביוטיקיד כשבועיים לאחר סיום מתן אנטיביוטיקה.

מומלץ לשלב עם:
» אסטרגלוס + ויטמין C בטיפות
ביוטיקיד מכיל:
כל כפית מידה (2 גר') מכילה 2 מיליארד חיידקים פעילים:
ל. רמנוסוס........................................520 מיליון חיידקים פעילים
ל. קאזאי...........................................375 מיליון חיידקים פעילים
ב. אינפנטיס.......................................260 מיליון חיידקים פעילים
ב. ביפידום.........................................260 מיליון חיידקים פעילים
ב. לונגום...........................................260 מיליון חיידקים פעילים
ל. אסידופילוס.....................................190 מיליון חיידקים פעילים
ס. תרמופילוס.....................................135 מיליון חיידקים פעילים

תכולה: 100 גרם
תיאור

פרטים

ביוטיקיד - פרוביוטיקה ייעודית לפעוטות ולילדים ביוטיקיד באריזה הגדולה 100 גרם פורמולה פרוביוטית חדשנית שהותאמה במיוחד להרכב הייחודי של אוכלוסיית החיידקים במערכת העיכול של ילדים ופעוטות. ביוטיקיד תורמת לשגשוג אוכלוסיית החיידקים הפרוביוטים ושומרת על האיזון העדין במערכת העיכול. גורמים רבים עלולים להפר את האיזון העדין במערכת העיכול ולפגוע באוכלוסיית החיידקים הפרוביוטים, ואחד המרכזיים שבהם, נטילת אנטיביוטיקה. מתן ביוטיקיד במהלך ולאחר סיום הטיפול האנטיביוטי, יפחית את נזקי האנטיביוטיקה וישפר את ההגנה החיסונית. אודות הרכיבים FOS סיבים מסיסים המופקים מארטישוק ירושלמי. סיבים אלו יוצרים תנאים המתאימים לשגשוגם של חיידקים פרוביוטים במעי ובמקביל מונעים שגשוגם של חיידקים פתוגנים (מחוללי מחלה). פרוביוטיקה שבעה זנים שונים של חיידקים פרוביוטיים מהנחקרים ביותר בתחום הפרוביוטיקה. המגוון הרחב של החיידקים מאפשר הגנה טובה יותר על מערכת העיכול ותמיכה טובה יותר של מערכת החיסון. החיידקים מעכבים פעילותם של מיקרואורגניזמים לא רצויים על ידי ייצור חומר אנטיביוטי טבעי ומשפרים פירוק ועיכול מזון. תסמינים אופייניים לחסר בחיידקים פרוביוטיים: חולשה של מערכת החיסון. גזים, עצירות, שלשולים והפרעות נוספות במערכת העיכול. זיהומיים חיידקיים ופיטרתיים. תופעות אלרגיות בעור ובמערכת הנשימה. הנחיות: יש לערבב אבקת ביוטיקיד עם המזון. (פורמולה, מעדן או כל מזון רך אחר) עד גיל שנה: כפית מידה אחת ליום. שנה עד שנתיים: 2 כפיות מידה ליום. שנתייים ומעלה: 2-3 כפיות מידה ליום. הנחיות שימוש בעת מתן אנטיביוטיקה: יש להפריד מתן ביוטיקיד שעתיים ממתן אנטיביוטיקה. יש להמשיך את הטיפול בביוטיקיד כשבועיים לאחר סיום מתן אנטיביוטיקה. מומלץ לשלב עם: » אסטרגלוס + ויטמין C בטיפות ביוטיקיד מכיל: כל כפית מידה (2 גר') מכילה 2 מיליארד חיידקים פעילים: ל. רמנוסוס........................................520 מיליון חיידקים פעילים ל. קאזאי...........................................375 מיליון חיידקים פעילים ב. אינפנטיס.......................................260 מיליון חיידקים פעילים ב. ביפידום.........................................260 מיליון חיידקים פעילים ב. לונגום...........................................260 מיליון חיידקים פעילים ל. אסידופילוס.....................................190 מיליון חיידקים פעילים ס. תרמופילוס.....................................135 מיליון חיידקים פעילים תכולה: 100 גרם
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 7290011088392
יצרן סופהרב
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות