יוביקווינול 100 מ"ג - סולגאר

יוביקווינול 100 מ"ג - סולגאר

מחיר רגיל: 363.00 ₪

Special Price 219.80 ₪

זמינות: במלאי

יוביקווינול - הדור החדש של קו-אנזים Q10 יעיל פי 6! Ubiquinol 100 mg Reduced CoQ-10
פטנט ייחודי לסולגאר - 100% ספיגה באמצעות CoQ10 מחוזר! יוביקווינול הינה הנגזרת הפעילה של קו-אנזים ,Q10 מדובר בנגזרת שעוקפת את תהליך ההמרה בגוף של יוביקווינון ליוביקווינול ונחשבת לצורה העוצמתית והזמינה ביותר לגוף ביחס של 6:1!

על המוצר
קו אנזים Q-10 הוא רכיב חיוני לשמירה על בריאות תאי הגוף וייצור תקין של אנרגיה. יוביקווינול (Ubiquinol) הוא צורתו המחוזרת של קו-אנזים (Q10 Ubiquinone) הנחשבת לעוצמתית ביותר מבין נוגדי החמצון מסיסי השומן. מדובר בנגזרת שעוקפת את תהליך ההמרה בגוף של יוביקווינון ליוביקווינול ומספקת קו-אנזים Q10 זמין לשימוש השווה ערך ל-600 מ"ג בכמוסה אחת בלבד!

יוביקווינול, כמו יוביקווינון, מיוצר בגוף בכמות קטנה מאוד ולא ניתן להשלימו על-ידי תזונה בלבד. ליוביקווינול עוצמה נוגדת-חמצון גבוהה במיוחד, והוא מסייע בהגנה על התאים מפני תהליכי החמצון הטבעיים. ליוביקווינול השפעה מהירה וישירה על יצירת אנרגיה בגוף.

ליוביקווינול כל היתרונות והשימושים המוכרים של קו-אנזים Q10 רגיל (יוביקווינון).

יוביקווינול של סולגאר הינו מוצר זוכה מוצר השנה הטוב ביותר! בקטגוריה של מוצרי תזונה איכותיים לשנת 2011 :
"Best of supplements award winner for better nutrition"


למי כדאי ליטול יוביקווינול?
למי שלא השיג תוצאות מספקות עם קו-אנזים Q10 רגיל (Ubiquinone)
למי שמעוניין בנגזרת ישירה של קו-אנזים (Q10 Ubiquinol)
למבוגרים החשופים לחסר משמעותי וקשיי המרה (מומלץ מעל גיל 40)
לאנשים הלוקים בחסר באנזים הממיר קו-אנזים Q10 מיוביקווינון ליוביקווינול

יתרונות
הצורה העוצמתית והזמינה ביותר לגוף האדם, ביחס של 6:1
פטנט ייחודי לסולגאר - 100% ספיגה באמצעות CoQ10 מחוזר
מוצרי קו-אנזים Q10 של סולגאר מבוססים על פטנט רשום של ®KanekaQH
תיאור

פרטים

יוביקווינול - הדור החדש של קו-אנזים Q10 יעיל פי 6! Ubiquinol 100 mg Reduced CoQ-10 פטנט ייחודי לסולגאר - 100% ספיגה באמצעות CoQ10 מחוזר! יוביקווינול הינה הנגזרת הפעילה של קו-אנזים ,Q10 מדובר בנגזרת שעוקפת את תהליך ההמרה בגוף של יוביקווינון ליוביקווינול ונחשבת לצורה העוצמתית והזמינה ביותר לגוף ביחס של 6:1! על המוצר קו אנזים Q-10 הוא רכיב חיוני לשמירה על בריאות תאי הגוף וייצור תקין של אנרגיה. יוביקווינול (Ubiquinol) הוא צורתו המחוזרת של קו-אנזים (Q10 Ubiquinone) הנחשבת לעוצמתית ביותר מבין נוגדי החמצון מסיסי השומן. מדובר בנגזרת שעוקפת את תהליך ההמרה בגוף של יוביקווינון ליוביקווינול ומספקת קו-אנזים Q10 זמין לשימוש השווה ערך ל-600 מ"ג בכמוסה אחת בלבד! יוביקווינול, כמו יוביקווינון, מיוצר בגוף בכמות קטנה מאוד ולא ניתן להשלימו על-ידי תזונה בלבד. ליוביקווינול עוצמה נוגדת-חמצון גבוהה במיוחד, והוא מסייע בהגנה על התאים מפני תהליכי החמצון הטבעיים. ליוביקווינול השפעה מהירה וישירה על יצירת אנרגיה בגוף. ליוביקווינול כל היתרונות והשימושים המוכרים של קו-אנזים Q10 רגיל (יוביקווינון). יוביקווינול של סולגאר הינו מוצר זוכה מוצר השנה הטוב ביותר! בקטגוריה של מוצרי תזונה איכותיים לשנת 2011 : "Best of supplements award winner for better nutrition" למי כדאי ליטול יוביקווינול? למי שלא השיג תוצאות מספקות עם קו-אנזים Q10 רגיל (Ubiquinone) למי שמעוניין בנגזרת ישירה של קו-אנזים (Q10 Ubiquinol) למבוגרים החשופים לחסר משמעותי וקשיי המרה (מומלץ מעל גיל 40) לאנשים הלוקים בחסר באנזים הממיר קו-אנזים Q10 מיוביקווינון ליוביקווינול יתרונות הצורה העוצמתית והזמינה ביותר לגוף האדם, ביחס של 6:1 פטנט ייחודי לסולגאר - 100% ספיגה באמצעות CoQ10 מחוזר מוצרי קו-אנזים Q10 של סולגאר מבוססים על פטנט רשום של ®KanekaQH
מידע נוסף

מידע נוסף

מק"ט 33984026414
יצרן סולגאר
סוג המוצר לא
סוג הנחה לא
סקירות